Ik ben niet op zoek naar een bepaald type man in het bijzonder. Wat ik echt belangrijk vind, is de verbinding die we al dan niet hebben. Dus we zullen gewoon moeten wachten en ontdekken hoe het voor ons beiden aanvoelt.
Je bent een sterke man die gezond in het leven staat. Daarnaast ben je een beetje zoals Jim Carrey in de film Yes Man, je doet alles en zegt nooit nee. Levenslust is dus belangrijk :)
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Barbara19530427, 64 jaar · Bambrugge
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast
Ochtendmenz, 63 jaar · Fluitenberg
Een man die ook en leuk gezelschap mist en samen leuke dingen wil ondernemen. Persoonlijke hygiene is erg belangrijk.
Joanie55, 62 jaar · Lucaswolde
Eerlijk gezegd, dit is één van de belangrijkste dingen voor mij. Ik ben de goofiest persoon op deze planeet,
GerdaDeWaar, 64 jaar · Baal
Hou jij van cultuur en reizen? Je bent ook vrijgezel en bent op zoek naar een maatje en metgezel om samen er wat leuks van te gaan
Romane59, 63 jaar · Machelen
Een gezonde en gezellige man, hygiene staat bij mij hoog in het vaandel. Iemand die mij accepteert zoals ik ben, eerlijk en
Poppedopje, 61 jaar · Cuijk
Op zoek naar een sprankje geluk in het leven
ClaireinDroomland, 60 jaar · Almelo
We moeten elkaar wel aantrekkelijk vinden want we gaan elkaar helemaal uit elkaar trekken!! ik wil en snel ook!
Echtgenoten, 60 jaar · Kapelle
iemand die een ervaring rijker is dan mij, niet perse van de swingers is, maar het niet erg vind seks te hebben met een vreemde.