Ik heb zelf veel mee gemaakt dus ik ben op zoek naar een man met leuke levenservaringen. Een soort levensles die hij al heeft gehad. Soms ben je op zoek naar iemand die je weer laten leven en die je vooruit laat kijken. Waardoor je weer over "later" gaat dromen. Ik ben op zoek naar zo'n man. Iemand die me doet vergeten wat mijn ex mij heeft aangedaan. Het enige dat ik wil krijgen is warmte en genegenheid.
Spontane man die houd van een zekere rust maar ook erg onrustig en enthousiast kan zijn. Wel gekleed is en ook met alle gemak een spijkerbroek aan trekt naar een groot gala feest. Jezelf kunnen zijn in alle situaties. En bovendien het gezellig vind eens wat nieuws te ondernemen. Daarbuiten heb ik weinig
Ben jij een gezellige man, sta jij op en om mij te leren kennen en te zien wat er van kan komen en ben je zelfstandig want dat vind ik wel belangrijk laat dan snel gezellig een berichtje voor mij achter.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Ella2209, 63 jaar · Meerdonk
Ik hoop dat je je hart al gebroken hebt. Ik hoop dat je hebt laten zien wat liefde niet is. Ik hoop dat je het ergste hebt gehad
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?
BijdeKuip, 64 jaar · Rotterdam
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang.
Sweetsoso, 61 jaar · Bevere
Ben je op zoek naar plezier en een gezellige man? Je moet wel respectvol zijn tegenover anderen en vooral vrouwen, verder
Miranan, 62 jaar · Gent
Over jou kan ik kort en krachtig zijn. Ik ben niet zomaar een vrouw die je over de leuning van de bank gooit en flink op los gaat.
Musicjazz3, 60 jaar · Dronten
Je bent een sexy man die weet hoe je een vrouw laat gillen van genot. Ik zal ervoor zorgen dat we de tijd van ons leven hebben,
Azienlady, 60 jaar · Harreveld
Ik wil een man die mij in bed weer laat genieten. Simpel, maar dat is het eigenlijk wel zo'n beetje. Leeftijd is totaal onbelangrijk
Hoogmoed551124, 61 jaar · Zeewolde
Ben je optimistisch, niet gebonden en best vrij in de omgang? Kan je tegen een stootje of ben je ook zo een "lolschopper"