Niet aangeslagen worden door mijn verhaal hoor. Is alleen maar even om aan te geven hoe mijn leven er uit gezien heeft. En om aan te geven dat ik dus in mijn jeugd niet echt kind heb kunnen zijn. Ben daar nu de schade van aan het inhalen en lijkt mij geweldig om samen naar de bios te gaan of in de hoogste en snelste achtbaan te springen die er is.
Een man die wel voor wat uitjes in is. Geen man die alleen maar thuis wil zitten. Uiterlijk en leeftijd geef ik niet zo heel veel om zolang je maar wel verzorgd bent en weet wat je wil in het leven. Heb jij zin in een nieuwe uitdaging?
Ik heb niet een bepaald beeld van een man die ik leuk vind. Ik hou van een charismatisch type, iemand die echt aanwezig is. Ik hoop ook een beetje romantisch, lekker eten, een wijntje en een beetje gezellig kletsen. Mijn hond (duitse herder) is op het ogenblik mijn maatje maar misschien kunnen we met jou