Als je actief bent en een wilde fantasie hebt op seksueel gebied denk dat ik je perfect voor me bent. Je moet hygiënisch zijn en je hebt een groot uithoudingsvermogen Een eenvoudige en leuke kerel die me gelukkig en tevreden kan maken als ik bij hem ben. Wie zoekt er ook een vriend met benefit?
Ben jij een man die ook toe is aan iets vast met een leuke dame? Je bent net als ik ook zorgzaam, in elk geval wel een beetje en hebt waardering voor je partner. Zullen wij dan samen een afspraakje gaan plannen?
Ben jij een gezellige man, sta jij op en om mij te leren kennen en te zien wat er van kan komen en ben je zelfstandig want dat vind ik wel belangrijk laat dan snel gezellig een berichtje voor mij achter.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Danusky, 62 jaar · Hunsel
Ik ga ervan uit dat je geen interesse hebt om een relatie op te bouwen en dus wil ik niet dat ik lastig gevallen word om een relatie
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?
Miranan, 62 jaar · Gent
Over jou kan ik kort en krachtig zijn. Ik ben niet zomaar een vrouw die je over de leuning van de bank gooit en flink op los gaat.
Buterblomke, 61 jaar · Lochem
Jij bent eerlijk en oprecht en kan mij geven wat ik graag wil, dan kan ik jou geven wat jij wilt geven wat je mist.
Biefstukfan, 61 jaar · Hillegom
Ik leer je graag kennen!
Nachtwachten, 62 jaar · Amsterdam
Je kan het goed met iedereen vinden je houd er ook wel van om eens dingen te onder nemen maar hebt de mentaliteit van niets moet
TeLangAlleen57, 60 jaar · Delfzijl
Je bent een eerlijke man met het hart op de juiste plek. Ik kan hier nu wel een heel wensen lijstje opmaken, maar ik ontdek je
Badassgrandma, 61 jaar · Lembeek
Verleid me en neuk me hard alsjeblieft. Ik heb het zo nodig. Ik ben misschien ouder maar geil als wat. Dus neuk me alsjeblieft