Uiteraard zoek ik natuurlijk ook een lieve betrouwbare jongen die een keer een aai over mijn bol geeft en een goede fles wijn opentrekt om de dingen ' des levens' mee te bespreken. Ik hou van gezelligheid, een borreltje en lekker eten, daar kun je mij blij mee maken, waar maak ik jou blij mee? Ik heb veel met mensen gewerkt en hou er dan.ook van om lekker tussen.de mensen te zijn.
Een man die wel voor wat uitjes in is. Geen man die alleen maar thuis wil zitten. Uiterlijk en leeftijd geef ik niet zo heel veel om zolang je maar wel verzorgd bent en weet wat je wil in het leven. Heb jij zin in een nieuwe uitdaging?
Kan er weinig meer over vertellen dan ik al heb gedaan denk ik. zou het gewoon heel leuk vinden om leuke dingen te ondernemen met een man, dat is alweer zo een tijd geleden. Samen op stap, kletsen, lachen en genieten van alles om ons heen. Zie je dat zitten, ben je goed verzorgd en lief, dan hoor ik graag van je!