Mijn type man is zo aantrekkelijk dat vrouwen een moord willen doen als hij voorbij komt en is zo bescheiden dat hij het niet eens opmerkt. Alles wat hij ziet, ben ik. Hij is onbaatzuchtig, zorgzaam, dankbaar en sterk. Weet altijd wat en hoe te doen. En samen zijn we een team dat in staat is om Olympische medailles te winnen in de liefde. Hoe doen we het? Erg makkelijk. We zijn elkaar waardig. Ik ben een vrouw die mezelf goed kent. De problemen uit het verleden hebben me niet het vermogen ontnomen om echt te houden van. Ik kan tegelijkertijd gepassioneerd en onschuldig zijn.
Graag zou ik een zielsverwant ontmoeten waar ik nog honderd procent wil voor gaan . Iemand graag zien en graag gezien worden gemeenschappelijke interesses koesteren mekaar bijstaan samen sterk.. Het zaligste in een relatie is het gevoel dat je mekaar begrijpt en steunt dat iemand je dierbaar is dat
Ben jij een man die ook toe is aan iets vast met een leuke dame? Je bent net als ik ook zorgzaam, in elk geval wel een beetje en hebt waardering voor je partner. Zullen wij dan samen een afspraakje gaan plannen?