Dit is niet mijn eerste keer dat ik mijn zoektocht begin hoop wel de laatste keer. Ik heb zelf mijn verleden een mooie plek kunnen geven en hoop iemand te vinden die dat ook heeft. Ik heb daarom mijn eigen informatie ook aangepast daarop. Ik nodig je wel uit even iets te zeggen. Misschien heb ik je wel afgeschrikt dat is ook niet de bedoeling.
Ik leer graag nieuwe mensen kennen om leuke dingen te beleven maar en tegelijkertijd vrij kritisch in nieuwe contacten; dat is niet persoonlijk bedoeld maar heeft te maken met het feit dat ik al heel veel mensen ken.. Ik heb een hekel aan mensen met een kort lontje of die niet voor reden vatbaar zijn.
Ik heb niet een bepaald beeld van een man die ik leuk vind. Ik hou van een charismatisch type, iemand die echt aanwezig is. Ik hoop ook een beetje romantisch, lekker eten, een wijntje en een beetje gezellig kletsen. Mijn hond (duitse herder) is op het ogenblik mijn maatje maar misschien kunnen we met jou