Jij bent dus een type, die zich door niets of niemand laat tegenhouden. het ultieme genot is heel belangrijk voor ons beide en dat verwacht ik met jou dus ook te ervaren. Als je als favoriete standjes 69, likken lepeltje, missionaris en meer heb, dan ben je dus de juiste voor mij hoor.
Ben jij een gezellige man, sta jij op en om mij te leren kennen en te zien wat er van kan komen en ben je zelfstandig want dat vind ik wel belangrijk laat dan snel gezellig een berichtje voor mij achter.
Je bent een sterke man die gezond in het leven staat. Daarnaast ben je een beetje zoals Jim Carrey in de film Yes Man, je doet alles en zegt nooit nee. Levenslust is dus belangrijk :)
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Ella2209, 63 jaar · Meerdonk
Ik hoop dat je je hart al gebroken hebt. Ik hoop dat je hebt laten zien wat liefde niet is. Ik hoop dat je het ergste hebt gehad
Alleenthuis1953, 64 jaar · Bree
Hou jij van avontuur en reizen en wil jij nog veel meer van de wereld zien. Heb jij al veel mooie landen bezocht of juist nog helemaal
MaidStone, 63 jaar · Honselersdijk
Zie je er adembenemend uit en hou je van een spel van zijn tijd? Staat u ook open voor een langetermijnrelatie? Je hoeft niet
Karyn, 62 jaar · Gouda
Lastig want echt veel eisend ben ik niet
Ludmila, 63 jaar · Aarschot
Discreet
OostVlaanderen, 61 jaar · Gent
geen bijzondere wensen
Beppie, 63 jaar · Oostende
volgt
Nooitgedach1956, 61 jaar · Nieuwerkerk
Heb jij dezelfde interesses, dan hoor ik graag van jou groetjes Gemma.