Ik leer graag nieuwe mensen kennen om leuke dingen te beleven maar en tegelijkertijd vrij kritisch in nieuwe contacten; dat is niet persoonlijk bedoeld maar heeft te maken met het feit dat ik al heel veel mensen ken.. Ik heb een hekel aan mensen met een kort lontje of die niet voor reden vatbaar zijn.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Abagale, 64 jaar · Eeklo
Sowieso moet jij een dikke paal hebben, want wanneer je erin gaat, moet ik kunnen schreeuwen van de pijn die je me geeft. Mijn
Patsboemhier, 61 jaar · Nijmegen
Je bent spontaan, vooruit kijkend en blijf niet haken. Je gaat voor wat je wilt hebben in het leven.
JillJillxx24, 61 jaar · Nistelrode
Heb je wat nodig is om bij mij te zijn en om mij te bevredigen? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit goed voor ons beide zal
Lekkerkoel, 60 jaar · Barneveld
een man zonder grenzen, ervaring mag maar is geen pre!
DeLeona, 60 jaar · Amstelhoek
Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan.
Louisa40, 62 jaar · Niekerk
lieve, attente en vrolijke man bent die me accepteer voor wie ik ben en die mijn leven wat spannender kan en wilt maken.
BeaAlmelo, 61 jaar · Almelo
Hoewel ik in een open relatie zit hoeft het beslist niet thuis bij mij worden afgesproken. Wat jouw het beste bevalt vind ik
Opera, 62 jaar · Assen
Een leuke lieve geile man. Wat denk je! Kunnen wij elkaar gek maken van genot.