Kan er weinig meer over vertellen dan ik al heb gedaan denk ik. zou het gewoon heel leuk vinden om leuke dingen te ondernemen met een man, dat is alweer zo een tijd geleden. Samen op stap, kletsen, lachen en genieten van alles om ons heen. Zie je dat zitten, ben je goed verzorgd en lief, dan hoor ik graag van je!
Lisatje2, 63 jaar · Tielen
♥ Antwerpen ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Wat of wie ik graag wil ontmoeten : iemand die eerlijk,trouw en heel gevoelig is, mensen die enkel aan zichzelf denken of eendagsvliegen hoeven zich niet aan te melden. Ben heel jong van geest, heb veel zin voor humor maar af en toe een diepgaand gesprek over de harde realiteit hoort er ook bij.
Je bent een sterke man die gezond in het leven staat. Daarnaast ben je een beetje zoals Jim Carrey in de film Yes Man, je doet alles en zegt nooit nee. Levenslust is dus belangrijk :)
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Dilara1956, 61 jaar · Jabbeke
Ik zoek een man, die zelfverzekerd is, zelfvertrouwen uitstraalt, niet bang is om ook emotie te tonen, intelligent is, die
Buterblomke, 61 jaar · Lochem
Jij bent eerlijk en oprecht en kan mij geven wat ik graag wil, dan kan ik jou geven wat jij wilt geven wat je mist.
Beppie, 63 jaar · Oostende
volgt
Mevrouw-Ella, 60 jaar · Papenhoven
Ben jij mijn spannende buurman waar ik soms een kopje suiker kan lenen? Even binnen kan wippen, en het samen leuk hebben? Woon
Pastrami, 63 jaar · Amerongen
Knap, lief en zien in seks. Ook romantish en gezellig maar belangrijk is aardig en sociaal.
OlijfElf, 61 jaar · Groot-Gelmen
Leuke lieve man op zoek naar liefde
ClemS0, 62 jaar · Leerbroek
Ik wil een eerlijke en zorgzame kerel. Heb je die kwaliteiten voor mij? Ik weet dat als je goed voor me kunt zijn, alles ons goed
Mooieoma, 62 jaar · Franeker
Mannen gezocht die ook zo van lekkere geile natte seks houden.