Mijn mening is dat je elkaar moet accepteren zoals de ander is, want als we eerlijk zijn doen de meeste mensen dat niet. Ze proberen elkaar te veranderen en om te turnen in iets dat ze niet zijn. Dat wil ik niet, ik wil die man vinden waarbij ik mezelf kan zijn en alle liefde kan geven die ik in me heb.
Ben jij een gezellige man, sta jij op en om mij te leren kennen en te zien wat er van kan komen en ben je zelfstandig want dat vind ik wel belangrijk laat dan snel gezellig een berichtje voor mij achter.
Ge bent niet al te pietluttig in en om het huis er mag dan best wel eens wat rommeltjes liggen. ge vind het van de zotte om alle dagen te kuisen en houd van spontaan in het leven staan!
Lisatje2, 63 jaar · Tielen
♥ Antwerpen ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Wat of wie ik graag wil ontmoeten : iemand die eerlijk,trouw en heel gevoelig is, mensen die enkel aan zichzelf denken of eendagsvliegen hoeven zich niet aan te melden. Ben heel jong van geest, heb veel zin voor humor maar af en toe een diepgaand gesprek over de harde realiteit hoort er ook bij.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
HLover, 63 jaar · Venray
Interesse? Stuur een bericht en ik zal zo spoedig mogelijk reageren
ClemS0, 62 jaar · Leerbroek
Ik wil een eerlijke en zorgzame kerel. Heb je die kwaliteiten voor mij? Ik weet dat als je goed voor me kunt zijn, alles ons goed
Cornelia1956, 61 jaar · Alkmaar
!!!!!
Bakjes, 62 jaar · Waddinxveen
ik verwacht heel wat van de speurende mannen hier
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
Dini2016, 61 jaar · Sneek
Ik ben op zoek naar een vrolijke spontane man met een grote dosis humeur om gezellige uurtjes mee door te brengen en op z'n tijd
Vogelhuisje, 64 jaar · Hilvarenbeek
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend
Jeetje1956, 60 jaar · Bevere
Single man die ook op zoek is naar gezelschap en genegenheid.