Ik zoek een trouwe en lieve man. Dat zal al een een flinke plus voor hem zijn als hij dat is. Ik wil graag een lange relatie met hem. Gewoon gelukkig zijn.
Ge bent niet al te pietluttig in en om het huis er mag dan best wel eens wat rommeltjes liggen. ge vind het van de zotte om alle dagen te kuisen en houd van spontaan in het leven staan!
Ik ben niet op zoek naar een bepaald type man in het bijzonder. Wat ik echt belangrijk vind, is de verbinding die we al dan niet hebben. Dus we zullen gewoon moeten wachten en ontdekken hoe het voor ons beiden aanvoelt.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
HotIdee, 64 jaar · Nieuwland
Actief, zelfstandig, leuk, warm, intelligent, eerlijk... Dat zijn een paar kernwoorden die ik wel op prijs zou stellen.
Groenalsgras, 64 jaar · Almere-Hout
Je bent een man die net als mij ook wel eens even snuffelt in andere tuinen. Tevens ben je iemand die daar ook het van neemt.
Vlinder13, 61 jaar · Amsterdam
Volgt
Snoepert53, 64 jaar · Oosterhout
Ik wil graag een verzorgde vlotte man met lef ontmoeten, iets aan de mollige kant geen bezwaar, humor, ook gezellig. Het zou
KKarin, 62 jaar · Assen
Wat ik van jullie verwacht is ongeveer het zelfde waar ik van hou
Riavandepont, 61 jaar · Kapelle
Ik zoek gewoon een man die onderhoudend is en wat te vertellen heeft en dat mag over van alles en nog wat zijn; je werk, hobby
EllaLuvs, 62 jaar · Knokke
Ik ben op zoek naar een man die van wat plezier houd. Ik wil een vriend die wat tijd in me kan stoppen, dus als je altijd werkt,