Ik raak enthousiast van de dingen die we kunnen doen als we elkaar ontmoeten. Je kunt alle dingen doen die je met me wilt doen. Ik weet zeker dat je van elke centimeter van mijn lichaam gaat genieten.
Je bent een sterke man die gezond in het leven staat. Daarnaast ben je een beetje zoals Jim Carrey in de film Yes Man, je doet alles en zegt nooit nee. Levenslust is dus belangrijk :)
Lisatje2, 63 jaar · Tielen
♥ Antwerpen ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Wat of wie ik graag wil ontmoeten : iemand die eerlijk,trouw en heel gevoelig is, mensen die enkel aan zichzelf denken of eendagsvliegen hoeven zich niet aan te melden. Ben heel jong van geest, heb veel zin voor humor maar af en toe een diepgaand gesprek over de harde realiteit hoort er ook bij.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?
StaceyMay, 62 jaar · Meppel
Leuke man die graag geniet en seks zoekt
Faydaway, 63 jaar · Den Ham
Een lieve man met een glimlach die spontaan is en van mailen houd.
Jeetje1956, 60 jaar · Bevere
Single man die ook op zoek is naar gezelschap en genegenheid.
Verleidster, 63 jaar · Naarden
Ik ben op zoek naar een verzorgde man, leeftijd niet belangrijk. Jij bent geen bankzitter en wil dingen doen en ondernemen,
Carrrly, 63 jaar · Oudenaken
Ik zoek de man van mijn dromen. Heb ik dat wel verdiend? Ben jij lief, eerlijk en open? Stuur me dan een berichtje.
Chou1954, 63 jaar · Nieuwenrode
Wat hoop ik te vinden? Nou Iemand die open, eerlijk, lief, spontaan, trouw, respectvo en vooral, romantisch is, waar ik een
Basicinstinct, 61 jaar · Drachten
Bereid om me opdrachten te geven, te vernederen en te straffen wanneer ik U niet naar behoren behaag.