Ik sla je aan de haak en controleer of je niet ondermaats bent, want ik wil wel de rest van mijn leven met je door kunnen brengen, gaat dat niet dan gooi ik je netjes terug. Ik zoek dus een man waar wel een beetje diepgang inzit, waar ik een goed gesprek mee kan hebben of een lekkere discussie, ik ben een vrouw van het dialoog en zoek dat ook in een man.
Graag zou ik een zielsverwant ontmoeten waar ik nog honderd procent wil voor gaan . Iemand graag zien en graag gezien worden gemeenschappelijke interesses koesteren mekaar bijstaan samen sterk.. Het zaligste in een relatie is het gevoel dat je mekaar begrijpt en steunt dat iemand je dierbaar is dat
Kan er weinig meer over vertellen dan ik al heb gedaan denk ik. zou het gewoon heel leuk vinden om leuke dingen te ondernemen met een man, dat is alweer zo een tijd geleden. Samen op stap, kletsen, lachen en genieten van alles om ons heen. Zie je dat zitten, ben je goed verzorgd en lief, dan hoor ik graag van je!