Ik ben niet op zoek naar een bepaald type man in het bijzonder. Wat ik echt belangrijk vind, is de verbinding die we al dan niet hebben. Dus we zullen gewoon moeten wachten en ontdekken hoe het voor ons beiden aanvoelt.
Ik heb niet een bepaald beeld van een man die ik leuk vind. Ik hou van een charismatisch type, iemand die echt aanwezig is. Ik hoop ook een beetje romantisch, lekker eten, een wijntje en een beetje gezellig kletsen. Mijn hond (duitse herder) is op het ogenblik mijn maatje maar misschien kunnen we met jou
Een rustige man die het leuk vind om dingen te ondernemen en die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Kinderen zijn uiteraard geen bezwaar. Ben je het alleen zijn ook een beetje moe en mis je ook die arm om je heen?
Ben jij een man die ook toe is aan iets vast met een leuke dame? Je bent net als ik ook zorgzaam, in elk geval wel een beetje en hebt waardering voor je partner. Zullen wij dan samen een afspraakje gaan plannen?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Sweetoman54, 63 jaar · Tollembeek
Je moet me bij kunnen houden want ik ben nog erg actief. Ik wil dat je wat tijd met me doorbrengt. Als je dat doet, weet ik zeker
Henriettamaria, 61 jaar · Zwolle
Je moet eerlijk zijn betrouwbaar gevoel voor humor beetje sportief en spontaan zijn. Samen kunnen wij dan een gezellige
Tomboy0, 63 jaar · Maastricht
Volgt
Waarblijfjedan, 62 jaar · Ellertshaar
Lekkere scharrel die van lekker eten houdt.
Regina55, 62 jaar · Nes aan de Amstel
Je bent van middelbare leeftijd en zoekt ook een maatje.
LovingCarla, 63 jaar · Bergeijk
Je wilt liefde delen, je wilt een relatie hebben, maar je wilt niet samenleven. Misschien zit je in dezelfde situatie: getrouwd
Almfien, 63 jaar · Almelo
Ben jij die knots gekke man die ook een echte levensgenieter is, wacht dan niet te lang want deze levensgenieter wil gaan genieten
Zoetjes, 61 jaar · Borssele
Je moet gewillig zijn en niet bang voor nieuwe dingen. Wees gerust, wij hebben geen ervaring dus dat hoef jij ook niet te hebben.