Denk jij dat ik verliefd op jou kan worden? Dan wil ik het zeker weleens uit gaan proberen want mij lijkt het heerlijk om weer iemand in mijn leven te hebben waar ik verliefd op kan zijn.Zou jij dan ook wel verliefd op mij kunnen worden?
Ik ben niet op zoek naar een bepaald type man in het bijzonder. Wat ik echt belangrijk vind, is de verbinding die we al dan niet hebben. Dus we zullen gewoon moeten wachten en ontdekken hoe het voor ons beiden aanvoelt.
Ik heb niet een bepaald beeld van een man die ik leuk vind. Ik hou van een charismatisch type, iemand die echt aanwezig is. Ik hoop ook een beetje romantisch, lekker eten, een wijntje en een beetje gezellig kletsen. Mijn hond (duitse herder) is op het ogenblik mijn maatje maar misschien kunnen we met jou