Waar ik van hou, zijn de mensen die ze kunnen maken als een zegen voor anderen. Ik ben een sterke vrouw, dus je weet hoe je met mij moet omgaan. Denk je dat je mijn speciale persoon kunt zijn?
Kan er weinig meer over vertellen dan ik al heb gedaan denk ik. zou het gewoon heel leuk vinden om leuke dingen te ondernemen met een man, dat is alweer zo een tijd geleden. Samen op stap, kletsen, lachen en genieten van alles om ons heen. Zie je dat zitten, ben je goed verzorgd en lief, dan hoor ik graag van je!
MagdaLL, 60 jaar · Kessel
♥ Antwerpen ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Ik wil iemand die me echt kan overtuigen. Ik vind het heerlijk om veel knuffels te hebben en als we met elkaar opschieten, is dat het eerste wat we zouden doen. Je weet ook hoe je lol moet hebben en dat gaan we doen na die warme knuffels.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Tragestart, 61 jaar · Sevenum
geile beer
Starshine012, 63 jaar · Breda
Wat ik zoek? Gewoon een eerlijke, tactvolle en romantische partner. Groetjes en een warme knuffel Esther
Valkje570415, 60 jaar · Valkenburg
Het leven gaat heel snel en de dagen zijn druk en vol. Aan het einde van de dag is het toch fijn om een leuk vooruitzicht te hebben?
2keerweduwe, 64 jaar · Ter Apel
Een serieuze man die weet wat een vrouw nodig heeft en sex kan geven.
Laurine1, 61 jaar · s-Heerenberg
Lieve, gezellige man waar ik fijn mee samen kan zijn. Op de bank samen een wijntje drinken, hapjes erbij en misschien een film
Aafke1956, 61 jaar · Baaigem
Goede luisteraar en prater, niet uit op romantiek of seksuele gemeenschap, voor een goed gesprek, etentje of theaterbezoek.
Wentelteef, 62 jaar · Huizen
Een potentiele man die volop in het leven staat. Energie, spanning en gezelligheid.