Regio Limburg of je kan naar mij komen. Goed in masseren en ook lekker vinden die te krijgen. Open staan om verder te gaan. Het kan bij 1 keer blijven of meerdere keren, hangt er van af hoe het tussen ons klikt.
Ik ben niet op zoek naar een bepaald type man in het bijzonder. Wat ik echt belangrijk vind, is de verbinding die we al dan niet hebben. Dus we zullen gewoon moeten wachten en ontdekken hoe het voor ons beiden aanvoelt.
Ge bent niet al te pietluttig in en om het huis er mag dan best wel eens wat rommeltjes liggen. ge vind het van de zotte om alle dagen te kuisen en houd van spontaan in het leven staan!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Love-Adele, 62 jaar · Uithoorn
Als je hier op zoek bent naar een grote liefde, kan ik je dat niet geven. Ik ben hier gewoon voor seks. Laten we van elkaar genieten.
Buitenleven53, 63 jaar · Dwingeloo
Liefhebber van seks in de natuur. Fris en schoon, relatie status niet van belang. Zelf in een relatie dus gepaste vorm van
Lnnxx , 60 jaar · Kinrooi
Ik ben veel makkelijker op mijn gemak bij jou als jij ook een normale man zou zijn en wel actief met mij zou willen zijn op een
Biefstukfan, 61 jaar · Hillegom
Ik leer je graag kennen!
Dagdromer, 60 jaar · Leeuwarden
Ik zoek een leuke man die van dieren houdt en een culinair genieter is. Iemand die het ook eens gezellig vindt om een avond naar
LadyJoke, 61 jaar · Appingedam
Je kan mij wel begrijpen want ook jij kent het gevoel van alleen zijn als geen ander. Je zou het zelf ook wel fijn vinden om wat
Lea-19-56-, 62 jaar · Herwijnen
Als je denkt dat ik je een speciaal gevoel kan geven, denk ik dat we de kans krijgen om deze speciaal voor ons te maken. Maak je
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?