Wat ik zoek is een man. Niet alleen om mee met mij en mijn hondje naar de bossen te gaan, maar voor een relatie. Maar eerst maar eens beginnen bij het begin, stuur me een berichtje ! :)
Ik ben niet op zoek naar een bepaald type man in het bijzonder. Wat ik echt belangrijk vind, is de verbinding die we al dan niet hebben. Dus we zullen gewoon moeten wachten en ontdekken hoe het voor ons beiden aanvoelt.
MagdaLL, 60 jaar · Kessel
♥ Antwerpen ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Ik wil iemand die me echt kan overtuigen. Ik vind het heerlijk om veel knuffels te hebben en als we met elkaar opschieten, is dat het eerste wat we zouden doen. Je weet ook hoe je lol moet hebben en dat gaan we doen na die warme knuffels.
Kan er weinig meer over vertellen dan ik al heb gedaan denk ik. zou het gewoon heel leuk vinden om leuke dingen te ondernemen met een man, dat is alweer zo een tijd geleden. Samen op stap, kletsen, lachen en genieten van alles om ons heen. Zie je dat zitten, ben je goed verzorgd en lief, dan hoor ik graag van je!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Isabella1953, 64 jaar · Gent
Misschien heeft het leven je af en toe niet echt goede kaarten in de handen gegeven maar tijden veranderen...geef de liefde
ClemS0, 62 jaar · Leerbroek
Ik wil een eerlijke en zorgzame kerel. Heb je die kwaliteiten voor mij? Ik weet dat als je goed voor me kunt zijn, alles ons goed
IsItYou57, 60 jaar · Lelystad
Iemand die me leuk zal vinden vanwege mijn kwaliteiten. Sommige mannen die me aantrekkelijk kunnen vinden. Sommige mannen
Valkje570415, 60 jaar · Valkenburg
Het leven gaat heel snel en de dagen zijn druk en vol. Aan het einde van de dag is het toch fijn om een leuk vooruitzicht te hebben?
Michelle195705, 60 jaar · Venray
Wil jij mij een leuke avond bezorgen als het klikt, dan moeten wij zeker geen tijd verliezen en elkaar snel leren kennen. Dus
NJ1956, 60 jaar · Maastricht
Ben jij een match?
Faydaway, 63 jaar · Den Ham
Een lieve man met een glimlach die spontaan is en van mailen houd.
LaraLove , 60 jaar · Veenendaal
Ik ben op zoek naar iemand die graag naar het theater gaat en die dat regelmatig met mij wil doen. Natuurlijk is het ook leuk