Eigenlijk heb ik geen speciale wensen. Ik zoek gewoon een leuke man die van gezelligheid en reizen houd en die niet langer altijd alleen dingen wil ondernemen.
Ge bent niet al te pietluttig in en om het huis er mag dan best wel eens wat rommeltjes liggen. ge vind het van de zotte om alle dagen te kuisen en houd van spontaan in het leven staan!
Je bent een sterke man die gezond in het leven staat. Daarnaast ben je een beetje zoals Jim Carrey in de film Yes Man, je doet alles en zegt nooit nee. Levenslust is dus belangrijk :)
Ik ben op zoek naar een vriend zonder voorwaarden, geen verwachtingen, geen verplichtingen. Gewoon puur vriendschap en kameraadschap. Je bent eerlijk, discreet, en kan lief zijn.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
A-M-Elia, 62 jaar · Utrecht
Wil jij er voor mij zijn, door dik en dun? Ik zoek een maatje als dat en zou wel erg fijn zijn als jij dat maatje voor mij kan zijn.
Gazonnetje, 62 jaar · Bambrugge
Je bent eerlijk en betrouwbaar, sociaal en lief. Je vind het niet erg dat ik zelfstandig ben en dat ik hier door de zaak soms
LieveTrudy, 61 jaar · Rozebeke
ik weet niet precies wat ik voor ogen heb, maar ik hoop een man te vinden die houdt van het motto- doe naar gewoon, dat is al gek
ImcaWilJou, 60 jaar · Geldermalsen
Je werkt zelf ook heel erg veel en heb ook weinig tijd om echt actief op zoek te gaan naar vrienden of een leuke relatie. Hetzelfde
Rossignol1956, 61 jaar · Zevenhuizen
Wij, of eerder gezegd ik, ben op zoek naar een leuke man. Het gaat met name op 1 op 1 seks. Mijn man hoeft hier niet bij aanwezig
BijdeKuip, 64 jaar · Rotterdam
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang.
Scorpio56, 61 jaar · Appingedam
Zou jij dit ook graag samen met een lieve partner willen doen??? Ik wel !!
Sunanita, 62 jaar · Aarsele
Ik zit in een seksuele piek, kun jij mij daar in laten blijven?