Graag ontmoet ik een lieve en verzorgde man met een goed gevoel voor humor. Een echte gevoelsmens. Iemand die net als mij geniet van de mooie dingen in het leven. Geniet van gezelschap.
Ik ben nog jong en vitaal, en daar werk ik hard aan. Ook als het om seksuele relaties gaat. Veel mannen denken dat vrouwen na hun zestigste niet meer aan seks doen, maar deze dame lust er wel koek van! Ik hou van gewone seks tot eventueel soft s&m. Jij bent romantisch, passievol en hygiënisch.
Ben je een volwassen man die graag een vrouw wil ontmoeten? Als je hier niet alleen voor de seks bent, maar alleen voor een goede metgezel die je elke dag gelukkig kan maken.Ben ik hier voor jou. Ik sta open voor alles wat gebeurt. Ik zou graag met je praten.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MariieXlove, 68 jaar · Elewijt
Ik wil dat je je angsten onder ogen ziet. Ik wil dat je reist naar de plaatsen waar je van droomt. Ik wil dat je eindeloze herinneringen
Greet49, 67 jaar · Meerkerk
Ik ben al een tijd alleen en dat past gewoon niet bij mij! Ik ben zeker nog ondernemend en doe nog erg veel. En zoek iemand die
Karie, 69 jaar · Den Haag
zoek een lieve man liefst gekleurd mijn maatje
Emsover, 65 jaar · Amersfoort
Je graag fotografeert. Je uit durft te leven
Myrtiee, 69 jaar · Izegem
Je houd van genieten en leuke dingen doen en oww het zou handig zijn als je de weg naar de keuken weet..
Saturn51, 66 jaar · Harskamp
Ik heb geen specifiek ding in gedachten omdat liefde uit alle vormen en maten komt. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou graag
Felizz51, 66 jaar · Westbroek
Je bent sexy , je kunt tijd met me doorbrengen en heb ook wel zin om lekker te gaan varen. Je moet dus niet snel zeeziek worden.