Je kunt je vinden of wil je zelf omringen met dieren. Ik ben namelijk dierenarts geweest en niets gaat mij van mijn passie weerhouden. Dat geen probleem voor jou. Dan ook niet voor mij. Verder liefst een mannelijke man. Die grijs wordt en zijn charme wel heeft.
Een leuke, nette, verzorgde man die ik graag zou willen leren kennen als hij dat ook zou willen. Ik verzorg mezelf nog goed en zou graag willen dat jij dat ook deed! Zie jij er leuk uit, en lijkt het je gezellig met mij contact te leggen, dan krijg ik graag een berichtje van jou!
Iemand die netjes is, en het mag best rommelig zijn maar niet te. Ik kan daar absoluut niet tegen en vaak worden de mensen er ook gek van als ik meerdere keren zeg zal ik je helpen opruimen. Maar jij hebt vast ook een minpuntje denk ik.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MarieLouise2014, 69 jaar · Maaseik
Een lieve man in de bloei van zijn leven die op zoek is naar een jonge dame van 67
Lekkerweer1951, 65 jaar · Molenaarsgraaf
Jij vindt het leuk als een vrouw een eigen leventje heeft en haar ding doet. Jij kunt het waarderen dat ik geen standaard mens
Wiete, 67 jaar · Gent
Je zit niet achter de geraniums en weet hoe je en vrouw lekker moet verwennen en word zelf ook graag verwend. Je toont interesse
Kalyn, 66 jaar · Genk
U bent opzoek naar nieuwe contacten en staat op voor eventueel meer. U bent vriendelijk en hebt ook redelijk wat vrije tijd.
Gezegende, 66 jaar · Almere Haven
Leuke eerlijke man, zijn religie is niet belangrijk. Als u maar geen problemen ermee heeft dat ik zelf wel religieus ben.
Hetechtewerk, 66 jaar · Izegem
Daar wil ik graag zelf achter komen. Je moet wel een beetje lief zijn en een luisterend oor hebben.
65enalleen, 68 jaar · Zevenhoven
Een warme man die mijn leven weer een beetje kleur kan geven, gewoon genieten van de kleine dingen die we samen kunnen ondernemen
Belmemmmm, 65 jaar · Wormer
Mannen met een goed en schoon geweten, iemand die weet wat hij wilt en er altijd wel voor gaat. Een oprechte man, betrouwbaar