Iemand die netjes is, en het mag best rommelig zijn maar niet te. Ik kan daar absoluut niet tegen en vaak worden de mensen er ook gek van als ik meerdere keren zeg zal ik je helpen opruimen. Maar jij hebt vast ook een minpuntje denk ik.
Ook jij geniet van je vrijheid maar mist af en toe die warmte. Gezelligheid vind je belangrijk en je onderneemt plezante activiteiten in het dagelijks leven. Zoek je iemand die dat met je kan delen, dan ben je bij mij goed.
Eerlijk, rechtvaardig en geen blad voor de mond nemend, maar gewoon zeggen waar het op staat dat is ook wat ik zoek in een man en dat vind ik dubbel zo belangrijk als een leuk uiterlijk want dat is enkel leuk voor het oog.
Een gezellige man die ook wel een leuk gesprek kan voeren en zou je dat met mij willen dan ben jij de aangewezen persoon die ik zou willen leren kennen. Jij mij ook?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Rchell-, 66 jaar · Zevenhuizen
Ik wil gewoon een echte man die een liefdevolle manier heeft om een vrouw als ik te behandelen, ik ben misschien oud maar toch,
Lizettat, 67 jaar · Geluwe
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven.
4LeanneX, 65 jaar · Goes
Rustige, geduldige en lieve man die de intentie heeft om een ??vrouw weer aan het lachen te krijgen. Vertel mij grappen en
Praagseprinses, 66 jaar · Vinkeveen
Een lieve schat, ongedacht hoe oud. Een attent iemand die een ander niet vergeet maar ook voor zichzelf kiest. Gezellig in
Nadiaheiligers, 67 jaar · Tubbergen
Een man die ook graag tot het uiterste gaat en heel graag intens geniet
Molenmeisje1950, 67 jaar · Woudenberg
Je niet gedragen als een olifant in een porseleinkast want dan kan ik je niet in huis hebben met mijn verzameling, verder mag
MIsjou, 67 jaar · Oss
Een man die de lege gat in mijn leven weer opvult. Ik wil je graag leren kennen en langzamerhand een relatie met jou opbouwen.
GrannyB, 66 jaar · Lelystad
Ik ben gek op een leuk contact met een fijne man, iets wat ik al veel heb moeten missen. Ik denk dat we elkaar daar flink in kunnen