Wil graag een mooi vriendschap opbouwen met een bijzondere man die zichzelf laat zien zoals hij is. Eerlijk, transparant, zuivere intenties, humor, gekkigheid, iemand die openstaat voor al het boeiende dat het leven te bieden heeft. Zonder al te moeilijk te doen over de kleine dingetjes die af en toe fout gaan.
Een leuke, nette, verzorgde man die ik graag zou willen leren kennen als hij dat ook zou willen. Ik verzorg mezelf nog goed en zou graag willen dat jij dat ook deed! Zie jij er leuk uit, en lijkt het je gezellig met mij contact te leggen, dan krijg ik graag een berichtje van jou!
Lieve spontane nog ondernemende man. Die ook wel respect en begrip vol kan zijn (als dat nodig is). Gewoon een goede vriend wil zijn om samen iets leuks te gaan doen ?