Ik heb graag iemand die niet te verlegen is. Je bent dan eerder te netjes in plaats van verlegen. Ik wil voldoende variatie in bed. Verschillende standjes en ook nieuwe dingen uitproberen. Ik wil dolgraag uren gelikt worden. Hopelijk laat je dus niet te lang op je wachten.
Hhhattiee, 51 jaar · Middelburg
Ik ben bereid om alles te doen wat je wilt dat ik doe. Ik hou ervan om te zien hoe we samen wild kunnen zijn. Als je een geile man bent die elke positie op seks kan uitoefenen. Ik zal dankbaar zijn om je sekspartner in bed te zijn.
Gerdauittiel, 54 jaar · Tiel
Kun jij heel gemakkelijk je grenzen verleggen en er over heen stappen. Niet gelijk nee roepen maar alles benaderen met misschien. Ben je avontuurlijk en ook een beetje lief en vol humor. Ik zou het dan heel erg leuk vinden als ik iets meer van je te weten mag komen.
Ambivalent, 56 jaar · Middelburg
Ik geloof in een relatie waarin beide partners hun persoonlijke vrijheid behouden, een relatie gebaseerd op vertrouwen en respect. Kan jij je hierin vinden?
Oma's in de chatbox
Nieuwsgierigik, 80 jaar · Noordwijk
♥ Groningen
♥ Ik heb grijs haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Nieuwsgierigik is op zoek naar:
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt. Als jij van kinderen houdt past dat goed bij mij.
Je bent single ! want ik wil niet stoken in een goede huwelijk of zo. Je houd van reizen en de zon. En je vind het heerlijk om dan ook nog wel een evt relatie aan te gaan..
Ik ben op zoek naar een lieve, sportieve, ondernemende man met gevoel voor humor ,die nog volop in het leven staat. Misschien de zelfde trekjes heeft, humor, vertrouwd.
Wie doet er met me mee? Gewoon doen alsof we jong zijn, of wie weet wel wat ouder als je jonger bent. In ieder geval het is belangrijk dat je jong van geest bent.
Ben geïnteresseerd in Cultuur, Kunst, Muziek luisteren/spelen. Zou graag willen dat mijn toekomstige maatje daar ook in geïnteresseerd is. Mag uiteraard ook zijn eigen hobby's uitoefenen. We kunnen elkaar ook aanvullen. Hoe leuk is dat? Nee hoor ik maak een grapje, wees jezelf en lief
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen en ik ga een discussie niet uit de weg. Als jij zelf ook van de natuur houdt kunnen wij fijne wandelingen maken.
Iemand die net zoals ik opzoek is naar wat gezelschap, ik weet niet of ik nog opzoek ben naar een relatie op mijn leeftijd, maar ik hoop dat ik wel een leuke man kan vinden waarmee ik een vriendschap kan opbouwen. Ik hoop niet dat je meteen veel van mij verwacht, want ik hou er wel van om het rustig aan te doen en