Graag mannen die vrijgezel of in een scheiding zitten. Mannen die opzoek zijn naar iets meer dan alleen seks, hoeft niet meteen, kunnen we er altijd wel aan werken. Werkzaam, gezond, geen roker, af en toe een borrel mag wel.
Marktvrouw, 75 jaar · Mol
Het marktleven is chaos soms een huis vol dozen als we een goede partij kunnen opkopen voor de handel, dat is eigenlijk het enigste waar je tegen moet kunnen.
SlimChickie, 53 jaar · Veere
Ik sta open voor allerlei ideeën en fantasieën. Heb al veel mee gemaakt en sta altijd open voor nieuwe verrassingen.
SuzevandenK, 65 jaar · Kachtem
Jij bent een leuke gelezen man die in ieder geval op zoek is naar een mooie vriendschap. Daar kan nog veel uit volgen. Ook vind je mijn leeftijd geen probleem.
Oma's in de chatbox
Jantjesbloem, 70 jaar · Rhenen
♥ Utrecht
♥ Ik heb grijs haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Jantjesbloem is op zoek naar:
Ik zoek een leuke heer om mee in gezelschap te zijn, ik vind het leuk om met iemand er op uit te gaan. Zoals te gaan wandelen of naar de bingo. We kunnen dan zelfs ook een kopje thee bij de buren doen. Ik wil gewoon iemand om mij heen hebben, zodat ik mij minder eenzaam voel.
Gezelligheid staat voorop, je bent iemand die vrolijk is en zich niet inhoud tijdens een lachbui. Het maakt je niet uit wat anderen denken , en je blijft jezelf. Dan zoek ik jou!
AntjeB, 75 jaar · Middelburg
♥ Zeeland ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik wens kennis te maken met iemand die zin heeft om te daten. Met wederzijds respect, vertrouwen en met veel plaats voor liefde en genegenheid, en vooral samen te genieten van de kleine dingen in het leven en wens je nog iets te weten vraag gerust.