Mijn ideale man voor de sex? Een aanpakker, Die weet wat hij wil! Die mij flink kan verwennen, laten zien wie de baas is. En misschien nog wat spannende kunstjes kent? veiligheid en hygiene zijn een pre!
Een zeer seksuele man die veel seksuele ideeën heeft die hij met mij kan delen. Sommige mannen die ook wild en grappig zijn om ervoor te zorgen dat er geen saaie of saaie momenten tussen ons zijn.
GranCora, 64 jaar · Roswinkel
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Ik zoek een man die van gezelligheid houdt. Ik vind intiem contact ook belangrijk en zal een goede zoen nooit afkappen! En liefde, ja, op mijn leeftijd weet ik niet wat er vandaag de dag allemaal te koop is, maar daar zou ik wel graag achter willen komen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Hoogmoed551124, 61 jaar · Zeewolde
Ben je optimistisch, niet gebonden en best vrij in de omgang? Kan je tegen een stootje of ben je ook zo een "lolschopper"
OostVlaanderen, 61 jaar · Gent
geen bijzondere wensen
Gazonnetje, 62 jaar · Bambrugge
Je bent eerlijk en betrouwbaar, sociaal en lief. Je vind het niet erg dat ik zelfstandig ben en dat ik hier door de zaak soms
MissyBuiten, 60 jaar · Roeselare
Misschien dat je hier voor de eerste keer bent net als ik en het ook wel een beetje eng vind, maar dat geeft niet, als het klikt
SharonSeks, 60 jaar · Didam
In ieder geval een veelzijdig persoon die genoeg ervaring heeft op seksgebied en dat dolgraag wil delen met mij. Ik kan mezelf
MaaikeVelserbroek, 61 jaar · Velserbroek
Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor
321Val, 60 jaar · Stavele
Je bent een lieve en gezellige, leuke man. Je zult mijn toekomstige partner zijn tot het einde. En een avontuurlijk.
Ans54, 63 jaar · Oppuurs
U bent een charmante man, met de ouderwetse normen en waarden. Ook u houd van een uitje en bent het thuis zitten meer dan beu.