Zin in een verzetje gewoon ergens even tussendoor of samen gewoon even een weekendje weg. Veel kan geregeld worden al moet het goed gepland. Ben ik veeleisend nee wel vind ik het belangrijk dat wij samen kunnen lachen, dat je verzorgd ben en een stout randje bezit. Is dat oké?
Hou jij ook lekker van seks, ben je net zo stout als ik en nieuwsgierig naar wat voor lekkere standje mijn favoriet is? Dan wacht ik op jou!
StaceyMay, 62 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Leuke man die graag geniet en seks zoekt
Krachtig54, 63 jaar · Boschoord
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Een ruimdenkende man die openstaat voor sex en dat ook gescheiden kan houden van zijn eigen leven. Iemand die af en toe wil afspreken en zonder verwachtingen en verplichtingen lekker zich kan laten gaan. Een stevig type dat mij hard laat werken maakt mij heel geil.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Zestigste, 64 jaar · Sambeek
een man van rond mijn leeftijd of jonger, die genieten kan van een vrouw zoals mij, als seksmaatje en ook behoefte heeft aan
TAngela1954, 63 jaar · Franeker
Ik heb wat jong bloed nodig als je begrijpt wat ik bedoel, ik wil me weer jong voelen, geef me goede seks die ik nodig heb en de
Hedwig1953, 63 jaar · Schiedam
Wil je samen met mij lekker gek doen en weleens iets anders meemaken dan het standaard uit eten gaan en we zien wel wat er gebeurt
Bloemendame, 60 jaar · Brugge
Uiterlijk en leeftijd is niet zo belangrijk. Ik heb wel mannen gehad die ouder dan mij waren en ook wel jonger. Belangrijker
Grijskleurtje, 64 jaar · Reusel
Je hebt ook (veel) vrije tijd, je bent een optimistisch persoon en je bent ook warm en attent.
Aafke1956, 61 jaar · Baaigem
Goede luisteraar en prater, niet uit op romantiek of seksuele gemeenschap, voor een goed gesprek, etentje of theaterbezoek.
Dianatje, 61 jaar · Gistel
Volgt
Beeldhouwster, 62 jaar · Tongeren
Ja het lijkt bijna of ik een verkooppraatje moet houden over wat je in huis moet hebben. Nee ik accepteer de mens en persoon..