Mijn leven en jou leven samen. Een sexy vrijgezelle man, die niet meteen volop in een relatie wilt. Elkaar eerst eens een beetje leren kennen, aftasten en het fijn hebben. Zie jij jezelf wel naast mij?
Leuke spontane vent. Niet echt voorkeuren voor een uiterlijk, ik zeg altijd maar zo, op elk potje past een deksel toch? Ben jij mijn dekseltje?
IamSam, 60 jaar · Stieltjeskanaal
♥ Drenthe ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Ik zoek een leuke partner om dingen mee te kunnen doen, mijn kinderen hebben niet altijd tijd. En zou dan graag wat gezelschap willen hebben en misschien ook nog wat extra liefde willen ontvangen.
MyrtleG, 60 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Een man die bereid is om ??wilde sex met me te hebben, misschien in een auto of op een openbare plaats. Iemand die een avontuur wil en nieuwe dingen met mij wil ontdekken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
ChrissySingle, 64 jaar · Zevenaar
vriendelijk en lief en netjes verzorgd
LadyBlonde, 64 jaar · Krommenie
Ik ben op zoek naar vriendschap, ik zoek een lieve, eerlijke man om het alleen zijn wat op te vrolijken.
Ella2209, 63 jaar · Meerdonk
Ik hoop dat je je hart al gebroken hebt. Ik hoop dat je hebt laten zien wat liefde niet is. Ik hoop dat je het ergste hebt gehad
IreneSoleil, 61 jaar · Maasmechelen
Ik hoop dat je lekker in het leven staat. Doe ik ook .. Zonder foto geen reactie.
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer.
Almfien, 63 jaar · Almelo
Ben jij die knots gekke man die ook een echte levensgenieter is, wacht dan niet te lang want deze levensgenieter wil gaan genieten
Sexpress, 62 jaar · Woerden
Uiterst Discreet! Ben jij een gedurfde man die geen geile uitdaging uit de weg gaat? Die zin heeft in een gewillige en gedurfde
Olivia W, 62 jaar · Nispen
Je hoeft echt niet met mij op wereldreis of extreme activiteiten te gaan doen. Die tijd heb ik al gehad, haha! Maar een leuk