Jullie zijn een lekker stel die ook ervaring hebben met erotische feestjes. Nieuwe stellen zijn uiteraard ook altijd welkom. Wij zullen jullie wel inwijden in deze hobby. Mannen allen mogen ook reageren. Ik heb ook zo mijn behoeftes. En de voorwaarden zijn simpel. Jij/jullie zijn schoon en hygiënisch. En hebben respect voor andere die meedoen in ons spel.
Leuke spontane vent. Niet echt voorkeuren voor een uiterlijk, ik zeg altijd maar zo, op elk potje past een deksel toch? Ben jij mijn dekseltje?
IamSam, 60 jaar · Stieltjeskanaal
♥ Drenthe ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Ik zoek een leuke partner om dingen mee te kunnen doen, mijn kinderen hebben niet altijd tijd. En zou dan graag wat gezelschap willen hebben en misschien ook nog wat extra liefde willen ontvangen.
GranCora, 64 jaar · Roswinkel
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Ik zoek een man die van gezelligheid houdt. Ik vind intiem contact ook belangrijk en zal een goede zoen nooit afkappen! En liefde, ja, op mijn leeftijd weet ik niet wat er vandaag de dag allemaal te koop is, maar daar zou ik wel graag achter willen komen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
OostVlaanderen, 61 jaar · Gent
geen bijzondere wensen
Wentelteef, 62 jaar · Huizen
Een potentiele man die volop in het leven staat. Energie, spanning en gezelligheid.
Abertha, 63 jaar · Heerlen
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?
Knut5402, 63 jaar · Aalst
Je weet wat ik zoek dus je gaat me daar bij helpen. Hoe en wat zien we als we hebben kennisgemaakt. Ik verwacht wel discreet contact
DesireedeV, 63 jaar · Hoensbroek
Ik ben op zoek naar een wat rustige man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Kinderen zijn geen bezwaar maar je moet wel
Jeanned19570212, 60 jaar · Brugge
Bij voorkeur woon je niet al te ver bij me vandaan want hou van afspraakjes die je ook tussendoor kan doen wanneer er de behoefte
Belgieboven, 62 jaar · Boutersem
Een man die het ook leuk vind om dingen te doen. Geen man waar niets in zit en die nergens zin in heeft, want ik ben vrij actief