Misschien ben jij ook l een hele tijd alleen en heb jij ook behoefte aan een leuk contact. Met de instelling dat niets moet, alles mag. Ik vind het leuk als jij een ondernemend type bent en liever buiten dan binnen bent. Het zou leuk zijn als jij van dieren en kinderen houdt.
Een man die voor dingen openstaat. Graag naar andere luistert en zijn verhaal deelt en dapper is. Een man die ook naar mijn verhalen kan luisteren en een begrijpend verstand heeft.
Geen binnenzitter maar een actieve man is wat ik zoek. Nuchtere instelling en kijk op het leven die ook in voor een lolletje hier in daar. Leeftijd vind ik niet belangrijk, je bent zo jong of oud als je je voelt
AdeleAlone, 68 jaar · Emmen
♥ Drenthe ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een vriendschap is een goed begin en naar mijn mening moeten we ervoor gaan. Er kan zoveel meer zijn als we willen. Maar dat is voor later, eerst genieten we van elkaar en doen wat we willen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Lizettat, 67 jaar · Geluwe
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven.
MargotVL, 68 jaar · Almere
Een maatje, iemand met een brede kijk op de wereld. gezellig, sociaal en eerlijk. Iemand met een leuk en interessant geschiedenis.
Atomy, 66 jaar · Gelinden
Een man die actief is, nog midden in het leven staat en ondernemend is. Een man die houdt van knuffelen en aanraken.
KarinaZoekt, 68 jaar · Vinkeveen
Ik zoek, maar wel discreet. Als je getrouwd bent, moet je goed op je tellen passen. Anders raak je in grote problemen. Een man
Klazienvaak, 66 jaar · Gauw
Een gezellige man die openstaat voor een relatie of vriendschap
GezelligeWinnie, 66 jaar · Geetbets
Ik ben meer dan alleen op zoek naar een praatpaal. Ik ben al 8 jaar weduwe, en weet je wat dat doet met je lichaam? Dat wil meer
Homealone520818, 65 jaar · Geleen
Geil en zeker wel zin in een wip hebben. De rest laat ik open dat mag je helemaal zelf invullen.
Yvonne4952, 65 jaar · Renkum
Mijn karakter daar kom je vanzelf achter op de lange duur