Dit geile 61-jarige meisje uit Drachten wil een oudere man ontmoeten voor sexdating! Stuur Basicinstinct een email en spreek iets met haar af!
Basicinstinct, 61 jaar · Drachten
♥ Friesland
♥ Ik heb zwart haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Basicinstinct is op zoek naar: Bereid om me opdrachten te geven, te vernederen en te straffen wanneer ik U niet naar behoren behaag.
Stuur een berichtje aan Basicinstinct Meteen sexdaten met Basicinstinct Afspreken
Ook deze rijpe oma's uit Friesland zijn nog op zoek naar dating
MelkKoe, 64 jaar · Broeksterwoude
♥ Friesland ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Je houd niet van klein en dat bedoel ik op alle gebieden. Ik ben nogal groot van boven. Meer om van te houden toch. Verder ben je zelf ook aardig aan de maat want ik hou van een lekkere echte man. Behaard geen probleem juist natuurlijk en zo zijn er vast wel dingen die overeen kunnen komen.
Zend
Malalaya, 64 jaar · Winsum
♥ Friesland ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik zou graag een man aan mijn zijde hebben om leuke dingen te doen. Ik wil het nu. Zullen we er nu gewoon voor gaan?
Zend
Vrouwvan57, 60 jaar · Gaastmeer
♥ Friesland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Heeft ze nog niet ingevuld
Zend
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MissMaud, 63 jaar · Kerkrade
Ben jijzelf ook alleen, en mis je een vrouw in je leven waar je een fijne tijd mee kan hebben en leuke dingen mee kan doen? Omdat
Intruder-biker, 64 jaar · Destelbergen
Volgt
Eenzaamtroef, 63 jaar · Antwerpen
Je bent spontaan en gezellig in de omgang. Maak maar eens contact met mij laten we kijken wat het kan worden.
Buterblomke, 61 jaar · Lochem
Jij bent eerlijk en oprecht en kan mij geven wat ik graag wil, dan kan ik jou geven wat jij wilt geven wat je mist.
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
Shawney, 63 jaar · Oostende
Ik zoek een grote man met een warm hart die er klaar voor is een nieuwe relatie aan te gaan. Wat is belangrijk? .....: o.a. trouw,
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer.
Lieveke1957, 60 jaar · Mortsel
Beetje zoals ik , graag ???