Jij moet maar dan ook echt moet betrouwbaar zijn en niet stiekem, ik heb 2 jaar ervaring gehad met een jongen die alles stiekem achter mn rug om deed, loog over van alles, en heel geheimzinnig deed. daar begin ik niet meer aan daar heb ik echt van geleerd. ik wil ook geen jongen die aan de drugs zit (ja, ook blowen valt daar onder). ik hou van jongens die sportief zijn en me lekker een keertje mee neemt om te gaan voetballen ofzo. ook hou ik van jongens die net als mij, ook zelf een keer de kind in zichzelf loslaten en lekker gek kunnen doen. er zijn vast nog meer dingen die ik graag wil hebben, maar als jij denkt dat jij aan deze dingen voldoet, waarom zou je je kans dan niet wagen?
Een leuke zorgzame lieve man met zijn hart op de goede plek. Eentje die ook bepaalde dingen mist en dat via deze weg wil uitproberen. Ben je een knuffel beertje? Dan zit je bij mij goed! Graag discreet reageren!!!
Je houd niet van klein en dat bedoel ik op alle gebieden. Ik ben nogal groot van boven. Meer om van te houden toch. Verder ben je zelf ook aardig aan de maat want ik hou van een lekkere echte man. Behaard geen probleem juist natuurlijk en zo zijn er vast wel dingen die overeen kunnen komen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MaidStone, 63 jaar · Honselersdijk
Zie je er adembenemend uit en hou je van een spel van zijn tijd? Staat u ook open voor een langetermijnrelatie? Je hoeft niet
Vogelhuisje, 64 jaar · Hilvarenbeek
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend
CentrumRdam, 61 jaar · Rotterdam
Heb je interesse in me? Dan zie ik je berichtje wel tegemoet. Ik hoop wel dat je er werk van maakt en niet zo'n standaard openingszinnetje
Gonneke , 64 jaar · Tilburg
Volgt
AltheaV, 60 jaar · Leest
Is er iemand die mijn liefdesverdrag kan zijn? Dat voelt zich ook eenzaam zoals ik? We kunnen dat in slechts één
Brownedge, 60 jaar · Turnhout
Houden van films kijken, overal en nergens
Ginnie195507, 62 jaar · Groningen
Denk jij dat je in mij wel de ware ziet of wil je me leren kennen, dan hoop ik dat ik een berichtje van je krijg, ik ben in ieder geval
MiraLo55, 62 jaar · Koekange
Ik denk dat ik de droom bent van elke man, ik zeur niet en ben al zeker niet de persoon die moeilijk gaat doen en nee gaat zeggen.