Je houd niet van klein en dat bedoel ik op alle gebieden. Ik ben nogal groot van boven. Meer om van te houden toch. Verder ben je zelf ook aardig aan de maat want ik hou van een lekkere echte man. Behaard geen probleem juist natuurlijk en zo zijn er vast wel dingen die overeen kunnen komen.
Je moet wel wat voorzichtig zijn met me, ik neem dit echt serieus. Ik ben vrij gevoelig voor mannen die lief zijn en dan moet het wel echt zijn! Ik zoek wel iemand die het leuk vind om dingen met me te gaan doen. Niet stil zitten!
Je bent gebonden of niet maakt me niet uit leeftijd en uiterlijk ook niet je houd van een rollen spel en je durft mij gewoon zo te nemen op een buro ??
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
StaceyMay, 62 jaar · Meppel
Leuke man die graag geniet en seks zoekt
Bakjes, 62 jaar · Waddinxveen
ik verwacht heel wat van de speurende mannen hier
Bibiboes, 63 jaar · Gavere
Ben opzoek naar een man die me iets te bieden heeft XXX.
MaaikeVelserbroek, 61 jaar · Velserbroek
Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?
Wiezewies, 62 jaar · Hamont-Achel
U bent toe aan een nieuwe stap in u leven en wilt graag in contact komen met een lieve vrouw. U geniet van het leven en bent een
Cassandra I, 63 jaar · Rotterdam
zoek bi-vrouw of stel waarvan vrouw ook bi
Maaarthaa, 60 jaar · Scheemda
Als je een vonk in mijn leven kunt toevoegen, ben je meer dan welkom om dit te doen. Ik wil gewoon wederzijds respect.