nouja, liefst iemand uit de buurt :) Lief romantisch en heel erg betrouwbaar. Houd van leuke dingen in het leven. feestjes, muziek, je betaald graag voor de vrouw :p
Een leuke zorgzame lieve man met zijn hart op de goede plek. Eentje die ook bepaalde dingen mist en dat via deze weg wil uitproberen. Ben je een knuffel beertje? Dan zit je bij mij goed! Graag discreet reageren!!!
Je kan mij vragen wat me uniek maakt. Je gaat graag naar het strand en je zult geen grove dingen zeggen als ik mijn eendelige pak draag. Ben nog steeds lekker, zeggen ze.
Je vindt het heerlijk om nieuwe dingen ter ontdekken te leren of bij te leren, je houdt van een kaartje leggen of gewoon een film kijken, maar je bent geen saaie druif, je hebt wel dingen waar jij je zelf mee bezig kan houden als ik druk in het huis ben.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
OostVlaanderen, 61 jaar · Gent
geen bijzondere wensen
Miranan, 62 jaar · Gent
Over jou kan ik kort en krachtig zijn. Ik ben niet zomaar een vrouw die je over de leuning van de bank gooit en flink op los gaat.
TeLangAlleen57, 60 jaar · Delfzijl
Je bent een eerlijke man met het hart op de juiste plek. Ik kan hier nu wel een heel wensen lijstje opmaken, maar ik ontdek je
MiraLo55, 62 jaar · Koekange
Ik denk dat ik de droom bent van elke man, ik zeur niet en ben al zeker niet de persoon die moeilijk gaat doen en nee gaat zeggen.
Camilleh, 62 jaar · Zierikzee
Een lekkere jonge man niet naar vis ruikend die mij van mijn visnet wil ontdoen om mij heerlijk te verwennen zodat ik mij weer
Bellajoella, 63 jaar · Beveren
Avondmens daar begint het toch wel mee. Af en toe eens lekker flink eten uit de pan. Maar ook een romantisch diner. Je kan stijldansen
Lievemarja, 61 jaar · Culemborg
Positief zijn vind jij ook een goede eigenschap en je laat iedereen in zijn waarde. Kan wel ene hele waslijst opsommen wat