Even geen zielige gedoe! Ik ben niet op zoek naar iemand die een moraalridder is :-/ mijn enige reden hier is om mijn ex terug te pakken door met wie dan ook sex te hebben die bereid is. liefst nog geile fotos bijmaken om door te sturen naar mn ex. Niet bang zijn, je heoft niet herkenbaar!
Ik zoek een leuke man die van dieren houdt en een culinair genieter is. Iemand die het ook eens gezellig vindt om een avond naar het theater te gaan of juist met mij thuis het gezellig maakt. Een lieve schat die goed verzorgd is en houdt van knuffelen.
Je vindt het heerlijk om nieuwe dingen ter ontdekken te leren of bij te leren, je houdt van een kaartje leggen of gewoon een film kijken, maar je bent geen saaie druif, je hebt wel dingen waar jij je zelf mee bezig kan houden als ik druk in het huis ben.
Een leuke zorgzame lieve man met zijn hart op de goede plek. Eentje die ook bepaalde dingen mist en dat via deze weg wil uitproberen. Ben je een knuffel beertje? Dan zit je bij mij goed! Graag discreet reageren!!!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Mariah57, 60 jaar · Herten
Jij begrijpt wat ik wil zeggen zonder dat ik het nog duidelijker uit hoef te leggen. Jij vindt het lekker en spannend om met
Ziporra, 62 jaar · Turnhout
Op zoek naar een gentleman die bovengenoemde interesses en hobby's deelt.
MarleenExit, 60 jaar · Dreumel
Ik wil een leuke vriendschap en wie weet meer, daar zou ik me wel erg goed bij voelen. Doen wat we ook maar leuk vinden zonder
DateinTilburg, 62 jaar · Tilburg
-
Maniasurfster, 61 jaar · Heusden
Kan jij discreet zijn, en op plekjes komen waar we lekker los kunnen gaan?
Nastygilf, 61 jaar · Maasmechelen
Hier zoek ik echt lekkere harde pikken die me diep willen nemen, natte kutjes krijg ik voldoende aangeboden op mijn werk.
Greetjeudpolder, 64 jaar · Sappemeer
Ken je het beklemmende gevoel? Zou het wel fijn vinden om mijn verhaal bij je kwijt te kunnen.. dus je hebt een goed luisterend
BBW19560414, 61 jaar · Halmaal
Groot vind jij niet erg. Je houd wel van een paar kilo teveel. Je zoekt een zelfstandige dame die precies weet wat ze wel en niet