Je zou tijd voor me moeten hebben als je wilt dat dit voor ons gaat werken. Ik ben bereid alles voor je te doen. Ik zal ervoor zorgen dat we van elkaar genieten. Ben je klaar voor de dingen die we kunnen doen als we elkaar ontmoeten?
Een leuke zorgzame lieve man met zijn hart op de goede plek. Eentje die ook bepaalde dingen mist en dat via deze weg wil uitproberen. Ben je een knuffel beertje? Dan zit je bij mij goed! Graag discreet reageren!!!
Ik ben op zoek naar een man die mij echt wilt vasthouden. Iemand die van mij wilt houden en mij wilt beschermen, maar ook dominant is. Iemand die bepaalt wat ik doe en met wie. Ik sta overal voor open als het over seks gaat.
Je moet wel wat voorzichtig zijn met me, ik neem dit echt serieus. Ik ben vrij gevoelig voor mannen die lief zijn en dan moet het wel echt zijn! Ik zoek wel iemand die het leuk vind om dingen met me te gaan doen. Niet stil zitten!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Regina55, 62 jaar · Nes aan de Amstel
Je bent van middelbare leeftijd en zoekt ook een maatje.
Eenzaamtroef, 63 jaar · Antwerpen
Je bent spontaan en gezellig in de omgang. Maak maar eens contact met mij laten we kijken wat het kan worden.
Nicegirl5706, 60 jaar · Roermond
Mijn voorkeur gaat uit naar een man die net zo zorgzaam en menslievend is als ik, ik heb een hekel aan mannen die zichzelf vooropstellen.
Bloemendame, 60 jaar · Brugge
Uiterlijk en leeftijd is niet zo belangrijk. Ik heb wel mannen gehad die ouder dan mij waren en ook wel jonger. Belangrijker
FennaVBraam, 61 jaar · Mechelen
Kan er weinig meer over vertellen dan ik al heb gedaan denk ik. zou het gewoon heel leuk vinden om leuke dingen te ondernemen
Antia57, 60 jaar · Desteldonk
Een actieve man, spontaan, zijn hart op de juiste plaats, meelevend en meevoelend. Maar vooral eerlijk en rechtuit. Ik ben
Miamiamia, 61 jaar · Wilnis
Ik zoek een actieve man, die er ook van houdt om samen dingen te ondernemen. Dat hoeven zeker geen huiveringwekkende avonturen
Rozenmeisje, 63 jaar · Nieuwegein
Lieve, leuke en vriendelijke man die ook van een goed boek houdt en net als ik nog vol in het leven staat. Genietend van de natuur