Je moet wel een beetje bij me uit de buurt komen, dat is makkelijker als we elkaar echt willen leren kennen. Ik hou van mannen die lief zijn attent en goed verzorgt.
Je houd niet van klein en dat bedoel ik op alle gebieden. Ik ben nogal groot van boven. Meer om van te houden toch. Verder ben je zelf ook aardig aan de maat want ik hou van een lekkere echte man. Behaard geen probleem juist natuurlijk en zo zijn er vast wel dingen die overeen kunnen komen.
Ik ben op zoek naar een man die mij echt wilt vasthouden. Iemand die van mij wilt houden en mij wilt beschermen, maar ook dominant is. Iemand die bepaalt wat ik doe en met wie. Ik sta overal voor open als het over seks gaat.
Als je interesse in me hebt, laat mij dat dan weten. Ik hou van een man die lekker kan kletsen, er voor me is ook al gaat alles niet zo goed. Ik ben opzoek naar iemand die vriendelijk en lief is.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Olivia W, 62 jaar · Nispen
Je hoeft echt niet met mij op wereldreis of extreme activiteiten te gaan doen. Die tijd heb ik al gehad, haha! Maar een leuk
Lacalida, 61 jaar · Beerzerveld
Zou jij het geil vinden om mij eens een avond van mijn leven te geven waar ik nog lang aan terug kan denken?
Almfien, 63 jaar · Almelo
Ben jij die knots gekke man die ook een echte levensgenieter is, wacht dan niet te lang want deze levensgenieter wil gaan genieten
Dianatje, 61 jaar · Gistel
Volgt
Alitaly, 60 jaar · Eeklo
Als je al meteen begint over een relatie, dan loop ik weg. Ik hou er wel van als mensen hun eigen mening hebben en zich daar niet
Perfectiegeliefd, 60 jaar · Amsterdam
Lieve man
Badassgrandma, 61 jaar · Lembeek
Verleid me en neuk me hard alsjeblieft. Ik heb het zo nodig. Ik ben misschien ouder maar geil als wat. Dus neuk me alsjeblieft
IngridVisser, 61 jaar · Houten
En genieten doe je nu eenmaal beter met zijn tweeën dan alleen. Dus ben jij die man met een goed levensmotto