Een goed uitziende en verzorgde man die zijn uiterlijk verzorgen net zo belangrijk als mij vindt. Ook hoop ik dat jij niet alleen aan de seks denkt, want dat kunnen wij altijd nog met elkaar hebben als wij echt zien dat wij elkaar heel erg leuk vinden. Ik wil namelijk echt wat meer dan alleen seks.
Zolang je een goed werkend stuk gereedschap hebt tussen je benen mag je me een bericht sturen. Ik waarschuw je wel dat ik zo spoedig mogelijk uitgewoond wil worden door je!
Je bent gebonden of niet maakt me niet uit leeftijd en uiterlijk ook niet je houd van een rollen spel en je durft mij gewoon zo te nemen op een buro ??
Je vindt het heerlijk om nieuwe dingen ter ontdekken te leren of bij te leren, je houdt van een kaartje leggen of gewoon een film kijken, maar je bent geen saaie druif, je hebt wel dingen waar jij je zelf mee bezig kan houden als ik druk in het huis ben.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Cornelia1956, 61 jaar · Alkmaar
!!!!!
Kousjes, 60 jaar · Tienen
Absolute discretie!
Poeslief2014, 61 jaar · Weert
Ik zoek 'n maatje/vriendin/partner om samen te gaan genieten van het nieuwe leven
LovePotion, 64 jaar · Emmen
Anaal neuken, likken, standje 69 noem allemaal maar op. Dat wil ik allemaal samen met een kanjer beleven ja. Hopelijk zijn
Bakjes, 62 jaar · Waddinxveen
ik verwacht heel wat van de speurende mannen hier
Kansje, 60 jaar · Laarne
Nu weet je iets over mij, zou je ook iets over jezelf kunnen zeggen? Dat zou ik namelijk heel erg op prijs stellen. Misschien
IngridVisser, 61 jaar · Houten
En genieten doe je nu eenmaal beter met zijn tweeën dan alleen. Dus ben jij die man met een goed levensmotto
Allesgedaan, 60 jaar · s-Gravenpolder
Ik zoek een lieve en betrouwbare man, eentje waar ik veel dingen mee kan doen zoals reizen en dat soort leuke dingen. Ik hecht