Een man die lief kan hebben, een buiten kant is leuk. Maar het gevoel wat je voor elkaar hebt, elkaar echt leren kennen. Een man moet wel single zijn, sportief zijn.
Ik zoek een man die ook zeker een familie man is,goed in het leven staat en zelfstandig is. Zelf heb ik niet teveel eisen, want die zou ik graag met je willen ontdekken in bed!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
HotIdee, 64 jaar · Nieuwland
Actief, zelfstandig, leuk, warm, intelligent, eerlijk... Dat zijn een paar kernwoorden die ik wel op prijs zou stellen.
Wellustig56, 61 jaar · Aalburg
ik zou graag in contact willen komen met een leuke sympathieke man, rond mijn leeftijd, maar dat is geen pre natuurlijk. zorgzaam,
Youdaman, 64 jaar · Borgloon
gezellig dingen willen doen, en vrouw lekker willen laten genieten van veel dingen
Wiezewies, 62 jaar · Hamont-Achel
U bent toe aan een nieuwe stap in u leven en wilt graag in contact komen met een lieve vrouw. U geniet van het leven en bent een
DeLeona, 60 jaar · Amstelhoek
Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan.
MonaDeVries, 64 jaar · Erpe
komt later
MyrtleG, 60 jaar · Meppel
Een man die bereid is om ??wilde sex met me te hebben, misschien in een auto of op een openbare plaats. Iemand die een avontuur