Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder gewoon een leuke verschijning hebben en met regelmaat tijd kunnen maken voor iets leuks samen.
Ik ben op zoek naar een man die mij echt wilt vasthouden. Iemand die van mij wilt houden en mij wilt beschermen, maar ook dominant is. Iemand die bepaalt wat ik doe en met wie. Ik sta overal voor open als het over seks gaat.
Zolang je een goed werkend stuk gereedschap hebt tussen je benen mag je me een bericht sturen. Ik waarschuw je wel dat ik zo spoedig mogelijk uitgewoond wil worden door je!
Ik ben op zoek naar een vrolijke spontane man met een grote dosis humeur om gezellige uurtjes mee door te brengen en op z'n tijd een goed gesprek te kunnen hebben.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Fastfriends, 60 jaar · Kerkrade
Een levensgenieter
Janice00, 62 jaar · Hechtel
Je laat me op mijn gemak voelen, je geeft me een goed gevoel en je vertelt me wat je voor mij kunt doen. Je bent lief, eerlijk en
Wilma14, 62 jaar · Maarssen
Verder werk ik in de thuiszorg.
321Val, 60 jaar · Stavele
Je bent een lieve en gezellige, leuke man. Je zult mijn toekomstige partner zijn tot het einde. En een avontuurlijk.
Monimon, 60 jaar · Denderhoutem
Ik zou graag een maatje willen om samen die wandelingen mee te maken en te gaan voor een mooie vriendschap en wie weet wat er
Eenzaamtroef, 63 jaar · Antwerpen
Je bent spontaan en gezellig in de omgang. Maak maar eens contact met mij laten we kijken wat het kan worden.
Prestonpalace, 64 jaar · Oldenzaal
Bewust en positief denkende man die zelfstandig kan zijn maar ook samen.
Snoepert53, 64 jaar · Oosterhout
Ik wil graag een verzorgde vlotte man met lef ontmoeten, iets aan de mollige kant geen bezwaar, humor, ook gezellig. Het zou