Ik hou van romantische mannen, maar ze mogen ook wel een beetje stoer zijn. Kan er niet zo goed tegen als iemand koppig is, maar een tikkeltje eigenwijs is aantrekkelijk. Hier houd ik het bij want ik ben gewoon benieuwd wie er zal gaan reageren.
Ik heb wat jong bloed nodig als je begrijpt wat ik bedoel, ik wil me weer jong voelen, geef me goede seks die ik nodig heb en de verschillende posities, hou ik van het rollenspel.
Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen vinden, die mij dan bezig zou kunnen houden... ;)
Ik ben op zoek naar een vrolijke spontane man met een grote dosis humeur om gezellige uurtjes mee door te brengen en op z'n tijd een goed gesprek te kunnen hebben.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Adele551103, 62 jaar · Assebroek
Kan jij je een beetje vinden in mijn verhaal, kan jij ook wel even iets anders gebruiken en even iets anders dan de omgeving
321Val, 60 jaar · Stavele
Je bent een lieve en gezellige, leuke man. Je zult mijn toekomstige partner zijn tot het einde. En een avontuurlijk.
Brii-Anna-, 60 jaar · Heinkenszand
Ik zal een vriendschap willen die puur is van liefde en respect. Je gaat mijn vriend zijn, iemand met wie ik goede omgang kan
Annatuur, 64 jaar · Rosmeer
Waar ik niet van hou dat is dominantie en mensen die hun wil aan jou willen opleggen. Ook niet van mensen die Erotiek en een Hoog
NJ1956, 60 jaar · Maastricht
Ben jij een match?
Princesinha, 60 jaar · Antwerpen
Ik zoek een seks relatie of lat relatie, hou van een beetje kinky en anaal. Hou ook veel van pijpen en gebeft worden!
Danusky, 62 jaar · Hunsel
Ik ga ervan uit dat je geen interesse hebt om een relatie op te bouwen en dus wil ik niet dat ik lastig gevallen word om een relatie
Scorpio56, 61 jaar · Appingedam
Zou jij dit ook graag samen met een lieve partner willen doen??? Ik wel !!