Hij is oprecht en gedetailleerd, intelligent, extravert, moet gefocust zijn op wat hij wil in het leven. Iemand die dol is op reizen, spontaan en aanhankelijk. Iemand die me aan het lachen maakt, van een normale structuur die graag geeft, maar zonder overdrijvingen.
Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen vinden, die mij dan bezig zou kunnen houden... ;)
Uiteraard wil ik niet de rest van mijn leven alleen blijven hoewel ik het vertrouwen wel erg kwijt ben geraakt. Die zul je moeten winnen. Ik weet ook echt niet hoe jij er uit moet zien of wat voor (karakter) eigenschappen je moet hebben. Ik denk dat de eerste stap is elkaar te leren kennen door met elkaar te
Je houd niet van klein en dat bedoel ik op alle gebieden. Ik ben nogal groot van boven. Meer om van te houden toch. Verder ben je zelf ook aardig aan de maat want ik hou van een lekkere echte man. Behaard geen probleem juist natuurlijk en zo zijn er vast wel dingen die overeen kunnen komen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Pola57, 61 jaar · Heerlen
volgt
Overburen, 62 jaar · Buren
SterrenbeeldRam, 62 jaar · Nuth
Je bent niet kritiserend en doet graag mee aan wat gezellig doen. Je bent niet gericht om sexuele contact te maken, maar probeer
Aeliana, 64 jaar · Assent
Ik ben op zoek naar een goede gesprekspartner. Een lieve man die van zoenen en knuffelen houd en die eerlijk en oprecht is.
Vogelhuisje, 64 jaar · Hilvarenbeek
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend
Benikvergeten, 61 jaar · Emmen
Open staan voor een nieuwe fase in je leven
Kermisklant, 61 jaar · Everberg
Lieve en sociale man
Krachtig54, 63 jaar · Boschoord
Een ruimdenkende man die openstaat voor sex en dat ook gescheiden kan houden van zijn eigen leven. Iemand die af en toe wil