Een vast seksmaatje hebben en samen keer op keer te genieten zonder ons te binden. Voor mij echt wel de ideale situatie. Heb je zin om mij daarin te vergezellen?
Ik heb wat jong bloed nodig als je begrijpt wat ik bedoel, ik wil me weer jong voelen, geef me goede seks die ik nodig heb en de verschillende posities, hou ik van het rollenspel.
Je bent gebonden of niet maakt me niet uit leeftijd en uiterlijk ook niet je houd van een rollen spel en je durft mij gewoon zo te nemen op een buro ??
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Echtgenoten, 60 jaar · Kapelle
iemand die een ervaring rijker is dan mij, niet perse van de swingers is, maar het niet erg vind seks te hebben met een vreemde.
Theodorax, 62 jaar · Alphen
Gewoon gezellige mannen, mannen met humor, dus gewoon leuke mannen
Barbara19530427, 64 jaar · Bambrugge
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast
Prestonpalace, 64 jaar · Oldenzaal
Bewust en positief denkende man die zelfstandig kan zijn maar ook samen.
GeelGrietje, 62 jaar · Brugge
Een vrij voelende man en die niet jaloers is.
MarieLouiske, 64 jaar · Kortijs
Een rustig persoon maar wel iemand waar ik terecht kan, die het fijn vindt om in mijn gezelschap door te brengen. Waar ik mee
EllaLuvs, 62 jaar · Knokke
Ik ben op zoek naar een man die van wat plezier houd. Ik wil een vriend die wat tijd in me kan stoppen, dus als je altijd werkt,
Klassedame1002, 64 jaar · Genk
Ben jij een man die het wel in zich heeft om op regelmatige basis seks met mij te willen hebben dan ben je zeker welkom. Ik zoek