Een romantische man die ook van gezelligheid met vrienden kan genieten. Zelfstandig is met een eigen leven en niet op zoek naar huisje boompje beestje.
Ik zoek een leuke man die van dieren houdt en een culinair genieter is. Iemand die het ook eens gezellig vindt om een avond naar het theater te gaan of juist met mij thuis het gezellig maakt. Een lieve schat die goed verzorgd is en houdt van knuffelen.
Ik heb wat jong bloed nodig als je begrijpt wat ik bedoel, ik wil me weer jong voelen, geef me goede seks die ik nodig heb en de verschillende posities, hou ik van het rollenspel.
Ik ben op zoek naar een vrolijke spontane man met een grote dosis humeur om gezellige uurtjes mee door te brengen en op z'n tijd een goed gesprek te kunnen hebben.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Waarblijfjedan, 62 jaar · Ellertshaar
Lekkere scharrel die van lekker eten houdt.
MaaikeVelserbroek, 61 jaar · Velserbroek
Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor
Gouvernante, 61 jaar · Herten
Deinst niet snel terug om speeltjes te gebruiken bij de seks. Lekker spannend.
Energiekedame, 64 jaar · Hechtel
Na een aantal jaartjes alleen te zijn geweest, mis ik best wel eens een maatje......een man die ook gewoon lief en attent kan
MarianneGeniet, 61 jaar · Westmalle
Graag zou ik een zielsverwant ontmoeten waar ik nog honderd procent wil voor gaan . Iemand graag zien en graag gezien worden
Poppedopje, 61 jaar · Cuijk
Op zoek naar een sprankje geluk in het leven
Princesinha, 60 jaar · Antwerpen
Ik zoek een seks relatie of lat relatie, hou van een beetje kinky en anaal. Hou ook veel van pijpen en gebeft worden!
A-M-Elia, 62 jaar · Utrecht
Wil jij er voor mij zijn, door dik en dun? Ik zoek een maatje als dat en zou wel erg fijn zijn als jij dat maatje voor mij kan zijn.