Ik wil een volwassen man, een man die niet alleen maar aan zijn eigen denkt, maar ook wat over heeft voor de vrouw. Een die goed is met zijn handen en mond ; ) Want het samen spannend hebben dat is wel waar ik voor ga.
Als je interesse in me hebt, laat mij dat dan weten. Ik hou van een man die lekker kan kletsen, er voor me is ook al gaat alles niet zo goed. Ik ben opzoek naar iemand die vriendelijk en lief is.
Ik ben op zoek naar een man die mij echt wilt vasthouden. Iemand die van mij wilt houden en mij wilt beschermen, maar ook dominant is. Iemand die bepaalt wat ik doe en met wie. Ik sta overal voor open als het over seks gaat.
Ik zoek een man die ook zeker een familie man is,goed in het leven staat en zelfstandig is. Zelf heb ik niet teveel eisen, want die zou ik graag met je willen ontdekken in bed!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Passievol, 60 jaar · Emmeloord
ja over jou niet zo veel wel als je wat van mollig houd want dat ben ik namelijk wel mmmmmmm
GooischeVrouw, 60 jaar · Laren
Graag ontmoet ik een man waarmee ik veel kan lachen. Een man tussen de 45 en 112 jaar (113 mag ook) Een man die eerlijk is, ondernemend
BootyCall06, 63 jaar · Enschede
Op zoek zijn naar intens genot
Miamiamia, 61 jaar · Wilnis
Ik zoek een actieve man, die er ook van houdt om samen dingen te ondernemen. Dat hoeven zeker geen huiveringwekkende avonturen
Babeincognito, 64 jaar · De Bilt
Een man die niet alleen maar neemt maar ook graag geeft en dit met alle liefde doet. Lekker uit eten daar moet je toch wel van
Connie56, 60 jaar · Knokke-Heist
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant.
OuweGewoonte, 64 jaar · Diepenheim
One night standers sla mijn profiel maar over. Wij hebben allemaal een verleden met een rugzak. Wat ik wel weet; Het verleden
Lets Go Private, 61 jaar · Sas van Gent
Je vindt het leuk om mij gezelschap te houden. Je laat mij me gelukkig voelen, eindelijk weer. Geef me a.u.b. de tijd.