Ik ben geïnteresseerd in een man die ook veel zin heeft in seks en een hoog libido heeft. Masseren, voorspel, orale seks en noem maar op! Als je goed naar mij luistert dan kan ik lief voor je zijn, maar als je dat niet doet dan krijg je straf! Natuurlijk bespreken we alles vooraf zodat we precies weten wat we wel en niet willen doen.
Je houd niet van klein en dat bedoel ik op alle gebieden. Ik ben nogal groot van boven. Meer om van te houden toch. Verder ben je zelf ook aardig aan de maat want ik hou van een lekkere echte man. Behaard geen probleem juist natuurlijk en zo zijn er vast wel dingen die overeen kunnen komen.
Bereid om me opdrachten te geven, te vernederen en te straffen wanneer ik U niet naar behoren behaag.
PakzeMaarBeet, 60 jaar · Langezwaag
♥ Friesland ♥ Rood haar ♥ Groene ogen
ik vind het heerlijk om naar het strand te gaan waar ik dan ook dicht bij woon , te wandelen , heerlijk op een terrasje met een wijntje en een goed gesprek ,of gewoon thuis op de bank met een leuke film.Op vakantie,of weekend je weg.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
AltheaV, 60 jaar · Leest
Is er iemand die mijn liefdesverdrag kan zijn? Dat voelt zich ook eenzaam zoals ik? We kunnen dat in slechts één
Elenaso, 60 jaar · Bosch en Duin
Je bent net als ik ook avontuurlijk en je wilt nu ook geen serieuze relatie hebben. Laten we get bij iets casual houden en we
Ans54, 63 jaar · Oppuurs
U bent een charmante man, met de ouderwetse normen en waarden. Ook u houd van een uitje en bent het thuis zitten meer dan beu.
Pintelier1955, 62 jaar · Deurne
Je bent een sterke man die gezond in het leven staat. Daarnaast ben je een beetje zoals Jim Carrey in de film Yes Man, je doet
Golfvakanties, 63 jaar · Zevenaar
Getrouwde mannen hoeven niet te mailen...en een foto zou ook erg leuk zijn!
Lovechanel56, 61 jaar · Huis ter Heide
Als je me de beste seksuele ervaring kunt geven die ik kan vinden, denk ik dat we echt van elkaar kunnen genieten. Ben je nu geïnteresseerd
MarianneGeniet, 61 jaar · Westmalle
Graag zou ik een zielsverwant ontmoeten waar ik nog honderd procent wil voor gaan . Iemand graag zien en graag gezien worden