Ben ik interessant genoeg voor jou? Genoeg om mij een berichtje te sturen? Ik denk dat als je het doet je nooit meer wat anders wilt! Hihi kom er zelf maar achter.
Als je interesse in me hebt, laat mij dat dan weten. Ik hou van een man die lekker kan kletsen, er voor me is ook al gaat alles niet zo goed. Ik ben opzoek naar iemand die vriendelijk en lief is.
Je bent gebonden of niet maakt me niet uit leeftijd en uiterlijk ook niet je houd van een rollen spel en je durft mij gewoon zo te nemen op een buro ??
Ik ben op zoek naar een vrolijke spontane man met een grote dosis humeur om gezellige uurtjes mee door te brengen en op z'n tijd een goed gesprek te kunnen hebben.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MissyBuiten, 60 jaar · Roeselare
Misschien dat je hier voor de eerste keer bent net als ik en het ook wel een beetje eng vind, maar dat geeft niet, als het klikt
Adeleisgeil, 61 jaar · Almere
Geil ben je en je kan soms een klein beetje hardhandig zijn en je wilt best mijn broekje en bh van me aftrekken. Natuurlijk niet
GranCora, 64 jaar · Roswinkel
Ik zoek een man die van gezelligheid houdt. Ik vind intiem contact ook belangrijk en zal een goede zoen nooit afkappen! En
ZonnetjeThuis, 64 jaar · Heiloo
Jij bent iemand die zich goed kan in leven in een ander. Een lieve man die weinig woorden nodig heeft maar mij goed aan kan voelen.
Kermisklant, 61 jaar · Everberg
Lieve en sociale man
Vampie-V, 62 jaar · Tongeren
Ik geniet graag van het leven maar dat hoeft niet altijd met grote luxe te zijn. Je hoeft me dus niet te gaan imponeren met dure
Joycie1954, 63 jaar · Eindhoven
Ik zoek geen vrouw, zelfs niet een die de zelfde hobby heeft als ik.
Danusky, 62 jaar · Hunsel
Ik ga ervan uit dat je geen interesse hebt om een relatie op te bouwen en dus wil ik niet dat ik lastig gevallen word om een relatie