Als eerste vind je mij natuurlijk leuk en moet ik jou ook leuk vinden en als dat klopt moet je ook van een uitdaging houden want dat is mijn leven voor een buitenstaander en soms zelf voor mezelf ook.
Ik zoek een leuke man die van dieren houdt en een culinair genieter is. Iemand die het ook eens gezellig vindt om een avond naar het theater te gaan of juist met mij thuis het gezellig maakt. Een lieve schat die goed verzorgd is en houdt van knuffelen.
Ik zoek een man die ook zeker een familie man is,goed in het leven staat en zelfstandig is. Zelf heb ik niet teveel eisen, want die zou ik graag met je willen ontdekken in bed!
Ik ben op zoek naar een man die mij echt wilt vasthouden. Iemand die van mij wilt houden en mij wilt beschermen, maar ook dominant is. Iemand die bepaalt wat ik doe en met wie. Ik sta overal voor open als het over seks gaat.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Beeldhouwster, 62 jaar · Tongeren
Ja het lijkt bijna of ik een verkooppraatje moet houden over wat je in huis moet hebben. Nee ik accepteer de mens en persoon..
Adele551103, 62 jaar · Assebroek
Kan jij je een beetje vinden in mijn verhaal, kan jij ook wel even iets anders gebruiken en even iets anders dan de omgeving
Miches, 61 jaar · Lille
Ben jij een man die ook toe is aan iets vast met een leuke dame? Je bent net als ik ook zorgzaam, in elk geval wel een beetje en hebt
Krachtig54, 63 jaar · Boschoord
Een ruimdenkende man die openstaat voor sex en dat ook gescheiden kan houden van zijn eigen leven. Iemand die af en toe wil
Shiba, 62 jaar · Rotterdam
volgt
Marie-Lisa, 64 jaar · Heibloem
Een charmante voorbeeldige man die een vrouw het hof weet te maken. Die zijn er toch nog wel?
Veilingmeesteres, 62 jaar · Hillegom
Je toont interesse in een vrouw en verwacht dat ook andersom, je bent single en je wilt daar graag verandering in brengen.
Dorie56, 61 jaar · Zutphen
hou jij ook van gezelligheid,en ben je eerlijk en betrouwbaar en oprecht