Wie wil er ook iets opbouwen? Erotische, respectvol, diep en eerlijk? Ik zoek eerder diepgaande erotische relaties, dan vluggertjes met mannen die nu eenmaal hun oerdriften kwijt moeten en uiteindelijk vooral willen of moeten klaarkomen van hun instinct.
Je bent gebonden of niet maakt me niet uit leeftijd en uiterlijk ook niet je houd van een rollen spel en je durft mij gewoon zo te nemen op een buro ??
Je vindt het heerlijk om nieuwe dingen ter ontdekken te leren of bij te leren, je houdt van een kaartje leggen of gewoon een film kijken, maar je bent geen saaie druif, je hebt wel dingen waar jij je zelf mee bezig kan houden als ik druk in het huis ben.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Chou1954, 63 jaar · Nieuwenrode
Wat hoop ik te vinden? Nou Iemand die open, eerlijk, lief, spontaan, trouw, respectvo en vooral, romantisch is, waar ik een
Oaklyn, 62 jaar · Langemark
Ik mis plezier in mijn leven en daar sta jij garant voor. Wij kunnen heel wat leuke dingen doen samen. Als jij humoristisch