Je bent een man die weet wat een vrouw nodig heeft en daarmee kun je me dan ook lekker klaar laten komen. Je wil me graag nemen in al mijn gaatjes en bent bereid om te proberen mij spuitend klaar te laten komen.
Je houd niet van klein en dat bedoel ik op alle gebieden. Ik ben nogal groot van boven. Meer om van te houden toch. Verder ben je zelf ook aardig aan de maat want ik hou van een lekkere echte man. Behaard geen probleem juist natuurlijk en zo zijn er vast wel dingen die overeen kunnen komen.
Ik heb wat jong bloed nodig als je begrijpt wat ik bedoel, ik wil me weer jong voelen, geef me goede seks die ik nodig heb en de verschillende posities, hou ik van het rollenspel.
Je bent gebonden of niet maakt me niet uit leeftijd en uiterlijk ook niet je houd van een rollen spel en je durft mij gewoon zo te nemen op een buro ??
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Tragestart, 61 jaar · Sevenum
geile beer
Emanuellah, 60 jaar · Venray
Zoekende naar een seksrelatie, leuke man zijn en met veel respect voor dames.
LadyBlonde, 64 jaar · Krommenie
Ik ben op zoek naar vriendschap, ik zoek een lieve, eerlijke man om het alleen zijn wat op te vrolijken.
Teletubbi570929, 60 jaar · Tessenderlo
lekker op zijn tijd een wijntje willen drinken, houden van spanje, af willen reizen naar leuke plekjes
Dientje53, 64 jaar · Destelbergen
Wat ik wil is denk ik goed duidelijk. Je bent een leuke man met inhoud. Je zoekt seks en wil daar ook een verder in gaan dan alleen
Sweetsoso, 61 jaar · Bevere
Ben je op zoek naar plezier en een gezellige man? Je moet wel respectvol zijn tegenover anderen en vooral vrouwen, verder
Beppie, 63 jaar · Oostende
volgt
Claudia5605, 61 jaar · Harelbeke
Je herkent je in mijn verhaal dat je vrouw tijdens of na de zwangerschap geen sex met je wil en vind het lekker om je even uit te