After quite a while, I just found out that I most need of someone who loves me and someone to love. Would be as useful as I could find. Those two things in one man. I am looking for a nice, sweet guy who loves to do crazy, talking and hugging. Someone to share. Small and big things
Je bent gebonden of niet maakt me niet uit leeftijd en uiterlijk ook niet je houd van een rollen spel en je durft mij gewoon zo te nemen op een buro ??
Je moet wel wat voorzichtig zijn met me, ik neem dit echt serieus. Ik ben vrij gevoelig voor mannen die lief zijn en dan moet het wel echt zijn! Ik zoek wel iemand die het leuk vind om dingen met me te gaan doen. Niet stil zitten!
PakzeMaarBeet, 60 jaar · Langezwaag
♥ Friesland ♥ Rood haar ♥ Groene ogen
ik vind het heerlijk om naar het strand te gaan waar ik dan ook dicht bij woon , te wandelen , heerlijk op een terrasje met een wijntje en een goed gesprek ,of gewoon thuis op de bank met een leuke film.Op vakantie,of weekend je weg.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
AmouretteTrio, 62 jaar · Apeldoorn
Netjes en hygiënisch. Leeftijd onbelangrijk
WithSatin, 62 jaar · Gorsem
Een single man tussen de 35 en de 55 op zoek naar een leuke date (met mij)
Joanie55, 62 jaar · Lucaswolde
Eerlijk gezegd, dit is één van de belangrijkste dingen voor mij. Ik ben de goofiest persoon op deze planeet,
Nicegirl5706, 60 jaar · Roermond
Mijn voorkeur gaat uit naar een man die net zo zorgzaam en menslievend is als ik, ik heb een hekel aan mannen die zichzelf vooropstellen.
BontGirl, 60 jaar · Avekapelle
zin in een hete ervaring met een spannende dame? Gij mag ook een Hollander zijn, want ik weet dat jullie ook zeer van Vlaamse
Beniktemin, 61 jaar · Brugge
Een liefdevolle man die weet waar hij aan begint.
Wolffie55, 62 jaar · s-Hertogenbosch
Een man moet leuk zijn, mannelijk, geen baard of tatoeages hebben. Voor mij is het zo cool om leuke mannen te ontmoeten. Maar
Adele551103, 62 jaar · Assebroek
Kan jij je een beetje vinden in mijn verhaal, kan jij ook wel even iets anders gebruiken en even iets anders dan de omgeving