Wat moet ik over jou zeggen dat vind ik moeilijk, je moet lief zijn en zorgzaam dat vind ik wel belangrijk. Uiterlijk is niet zo belangrijk vind ik het hartje is toch waar het omgaat?
Ik heb wat jong bloed nodig als je begrijpt wat ik bedoel, ik wil me weer jong voelen, geef me goede seks die ik nodig heb en de verschillende posities, hou ik van het rollenspel.
Zolang je een goed werkend stuk gereedschap hebt tussen je benen mag je me een bericht sturen. Ik waarschuw je wel dat ik zo spoedig mogelijk uitgewoond wil worden door je!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
Gouvernante, 61 jaar · Herten
Deinst niet snel terug om speeltjes te gebruiken bij de seks. Lekker spannend.
Bakjes, 62 jaar · Waddinxveen
ik verwacht heel wat van de speurende mannen hier
Wentelteef, 62 jaar · Huizen
Een potentiele man die volop in het leven staat. Energie, spanning en gezelligheid.
Curvy, 62 jaar · Bergen op Zoom
Ik wil weer eens genieten van hete lichamelijke contacten. Ik ben al een tijdje alleen, en mis de intimiteit met een man. nu
IngridVisser, 61 jaar · Houten
En genieten doe je nu eenmaal beter met zijn tweeën dan alleen. Dus ben jij die man met een goed levensmotto
Gerri0, 61 jaar · Harbrinkhoek
Als je van die dingen houdt die ik hierboven noemde, dan zijn we zeker een goede match. Stuur me een bericht!
ClemS0, 62 jaar · Leerbroek
Ik wil een eerlijke en zorgzame kerel. Heb je die kwaliteiten voor mij? Ik weet dat als je goed voor me kunt zijn, alles ons goed