Gezellig. En dan bedoel ik echt gezellig en ik hoop dat je je niet laat afschrikken door mijn status. Ik heb een relatie maar niet zoals jij waarschijnlijk denkt.
Je bent gebonden of niet maakt me niet uit leeftijd en uiterlijk ook niet je houd van een rollen spel en je durft mij gewoon zo te nemen op een buro ??
Ik zoek een leuke man die van dieren houdt en een culinair genieter is. Iemand die het ook eens gezellig vindt om een avond naar het theater te gaan of juist met mij thuis het gezellig maakt. Een lieve schat die goed verzorgd is en houdt van knuffelen.
Ik heb wat jong bloed nodig als je begrijpt wat ik bedoel, ik wil me weer jong voelen, geef me goede seks die ik nodig heb en de verschillende posities, hou ik van het rollenspel.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Ans54, 63 jaar · Oppuurs
U bent een charmante man, met de ouderwetse normen en waarden. Ook u houd van een uitje en bent het thuis zitten meer dan beu.
Grotelach, 63 jaar · Kapellen
Een leuke charmante man, met een goede achtergrond, dat wil zeggen: U heeft uwe zaken goed op orde, privé zowel zakelijk.
Beeldhouwster, 62 jaar · Tongeren
Ja het lijkt bijna of ik een verkooppraatje moet houden over wat je in huis moet hebben. Nee ik accepteer de mens en persoon..
Overburen, 62 jaar · Buren
Grijskleurtje, 64 jaar · Reusel
Je hebt ook (veel) vrije tijd, je bent een optimistisch persoon en je bent ook warm en attent.
Edeltje19560517, 61 jaar · Laren
Wanneer je echt meer over me zou willen weten bestaat jouw mail niet uit een paar woorden maar maak je mij gelijk duidelijk
Elize1, 64 jaar · Anna Paulowna
Onderneem jij net als ik graag nieuwe uitdagingen, en jij vind het leuk om met beide handen in het avontuur te stappen voor
IsItYou57, 60 jaar · Lelystad
Iemand die me leuk zal vinden vanwege mijn kwaliteiten. Sommige mannen die me aantrekkelijk kunnen vinden. Sommige mannen