Past mijn profiel je een beetje en lijkt het je wat om met mij in leuk contact te komen, elkaar te leren kennen en sta jij open voor spanning en ben je niet echt verlegen, dan durf ik het met jou aan.
Uiteraard wil ik niet de rest van mijn leven alleen blijven hoewel ik het vertrouwen wel erg kwijt ben geraakt. Die zul je moeten winnen. Ik weet ook echt niet hoe jij er uit moet zien of wat voor (karakter) eigenschappen je moet hebben. Ik denk dat de eerste stap is elkaar te leren kennen door met elkaar te
Ik ben op zoek naar een man die mij echt wilt vasthouden. Iemand die van mij wilt houden en mij wilt beschermen, maar ook dominant is. Iemand die bepaalt wat ik doe en met wie. Ik sta overal voor open als het over seks gaat.
Ik ben op zoek naar een vrolijke spontane man met een grote dosis humeur om gezellige uurtjes mee door te brengen en op z'n tijd een goed gesprek te kunnen hebben.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
BellStell, 60 jaar · Vilsteren
Jij neukt mij met je grote pik wanneer ik er zin in heb, en je stopt niet alvorens ik helemaal tevreden ben over jouw prestaties.
TanjaVer, 62 jaar · De Klinge
Een leuke en gezellige man die net als ik lekker aan het genieten is, geniet van de buitenlucht en die het leuk zou vinden om
OostVlaanderen, 61 jaar · Gent
geen bijzondere wensen
Lindy3009, 62 jaar · Rijkevorsel
Ik ben niet op zoek naar een bepaald type man in het bijzonder. Wat ik echt belangrijk vind, is de verbinding die we al dan niet
Overburen, 62 jaar · Buren
Lieveke1957, 60 jaar · Mortsel
Beetje zoals ik , graag ???
Moniquedej, 60 jaar · Anna Paulowna
Je gaat graag een avondje uit. Je wilt veel samen ondernemen maar hebt ook je eigen dingen. Je houd van wandelen en dan bedoel