Dus wat ik zoek is niet een one night stand of wat dan ook, maar een man waar ik lief en leed mee kan delen. Weet niet of dit nog bestaat maar wie niet waagt wie niet wint toch?
Zolang je een goed werkend stuk gereedschap hebt tussen je benen mag je me een bericht sturen. Ik waarschuw je wel dat ik zo spoedig mogelijk uitgewoond wil worden door je!
Ik ben op zoek naar een man die mij echt wilt vasthouden. Iemand die van mij wilt houden en mij wilt beschermen, maar ook dominant is. Iemand die bepaalt wat ik doe en met wie. Ik sta overal voor open als het over seks gaat.
Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen vinden, die mij dan bezig zou kunnen houden... ;)
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
GranCora, 64 jaar · Roswinkel
Ik zoek een man die van gezelligheid houdt. Ik vind intiem contact ook belangrijk en zal een goede zoen nooit afkappen! En
Debbs56, 61 jaar · Schoonaarde
Ik ben serieus over een langdurige relatie en het vinden van de juiste man om de rest van mijn leven met me te delen en te voltooien.
Hanjoan, 63 jaar · Galmaarden
Eerst is op zoek naar een man die zin heeft aan een leuk gesprek en later zien wij dan wel verder.
Darlene63, 63 jaar · Sittard
Jij bent mijn neukmaat. Je houdt van een spannende oma zoals ik. Je houdt van erotische avonturen. Je vindt het ruig, snel
Barbara19530427, 64 jaar · Bambrugge
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast
Chou1954, 63 jaar · Nieuwenrode
Wat hoop ik te vinden? Nou Iemand die open, eerlijk, lief, spontaan, trouw, respectvo en vooral, romantisch is, waar ik een
Nelly46, 61 jaar · Maasmechelen
Rechttoe rechtaan, dat werkt voor mij niet dus als je van vluggertjes houdt, dan hoef je niet te reageren. Heb je daarentegen
Blandjee1955, 62 jaar · Terneuzen
Ben jij een onconventionele aantrekkelijke man met een vrije en jongensachtige geest? Houd je van stoeien en kun je nog dollen?