Als je van kinderen houdt, dan zijn we bedoeld om samen te zijn. Een vriend of meer dan vrienden die ik tot het einde van mijn leven kan doorbrengen. En er zijn een heleboel dingen waar we het over eens zullen zijn.
Zolang je een goed werkend stuk gereedschap hebt tussen je benen mag je me een bericht sturen. Ik waarschuw je wel dat ik zo spoedig mogelijk uitgewoond wil worden door je!
ik vind het heerlijk om naar het strand te gaan waar ik dan ook dicht bij woon , te wandelen , heerlijk op een terrasje met een wijntje en een goed gesprek ,of gewoon thuis op de bank met een leuke film.Op vakantie,of weekend je weg.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MiraLo55, 62 jaar · Koekange
Ik denk dat ik de droom bent van elke man, ik zeur niet en ben al zeker niet de persoon die moeilijk gaat doen en nee gaat zeggen.
Jolan1954, 63 jaar · Amstelveen
Iemand die lekker zichzelf is, daar hecht ik toch de meeste waarde aan. Dus je zou kunnen beginnen met te vertellen wat jou
WithSatin, 62 jaar · Gorsem
Een single man tussen de 35 en de 55 op zoek naar een leuke date (met mij)
KKarin, 62 jaar · Assen
Wat ik van jullie verwacht is ongeveer het zelfde waar ik van hou
Nulleke, 63 jaar · Kortrijk
Ik eis niet veel, zolang je maar lief bent, genegenheid kunt tonen, een man is die zijn woord kan houden en een schat kan wezen
Beniktemin, 61 jaar · Brugge
Een liefdevolle man die weet waar hij aan begint.
Nachtwachten, 62 jaar · Amsterdam
Je kan het goed met iedereen vinden je houd er ook wel van om eens dingen te onder nemen maar hebt de mentaliteit van niets moet
Clara1211, 61 jaar · Rozenburg
Wil jij mijn appeltaart uit proberen? Ben jij die gezellige en lieve man die ik graag in mijn leven wil hebben? Dan hoor ik graag