Wij zoeken leuke feestbeesten voor een leuke tijd! Ook omdat bij binnenkort met een groepje op wintersport gaan. Zou leuk zijn als we nog wat leuke mensen leerden kennen ;)
Als je interesse in me hebt, laat mij dat dan weten. Ik hou van een man die lekker kan kletsen, er voor me is ook al gaat alles niet zo goed. Ik ben opzoek naar iemand die vriendelijk en lief is.
Ik ben op zoek naar een vrolijke spontane man met een grote dosis humeur om gezellige uurtjes mee door te brengen en op z'n tijd een goed gesprek te kunnen hebben.
Je vindt het heerlijk om nieuwe dingen ter ontdekken te leren of bij te leren, je houdt van een kaartje leggen of gewoon een film kijken, maar je bent geen saaie druif, je hebt wel dingen waar jij je zelf mee bezig kan houden als ik druk in het huis ben.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Theodorax, 62 jaar · Alphen
Gewoon gezellige mannen, mannen met humor, dus gewoon leuke mannen
Nienk, 60 jaar · Nijmegen
Ik zoek gewoon een leuke man waar ik mee kan gaan daten en misschien ontstaat er nog wel iets meer. Ik hou wel van een man waar
Mona1956, 61 jaar · Sint-Niklaas
Ambitieus, gedreven, integer, weet wat je wilt, genietend van het leven, beetje stoer maar stiekem tóch gevoelig,
Buitenleven53, 63 jaar · Dwingeloo
Liefhebber van seks in de natuur. Fris en schoon, relatie status niet van belang. Zelf in een relatie dus gepaste vorm van
Zeiler, 62 jaar · Lekkerkerk
Ik hou van mannen die het initiatief durven nemen en die zich zelf durft te zijn. Eentje die vrolijk in het leven staat en die
Poeslief2014, 61 jaar · Weert
Ik zoek 'n maatje/vriendin/partner om samen te gaan genieten van het nieuwe leven
Lenszz, 62 jaar · Begijnendijk
een echte eerlijke man,dat staat bij mijn boven aan,ook in goede en slechte tijden elkaar steunen. dat vind ik zeer belangrijk.
Carla5710, 60 jaar · Eksaarde
Zoeken doe je hier dat is wel duidelijk. Je roept niet op straat wie wil mij. Het is toch een soort chemie die moet gaan ontstaan.