Lekker spontaan zijn, of je van Nederland of België bent heb ik geen voorkeur voor. Iemand die regelmatig zou willen afspreken als de eerste date geslaagd is zou wel heel erg fijn zijn.
Spannende man, met mooi lichaam en lekkere piemel. Je kan lekker neuken, daarmee bedoel ik dat je goed kan bewegen en niet snel klaarkomt. Ik kom meermalig klaar dus ik kan wel even doorgaan en dat doe ik dan ook graag! Hoor ik van je?
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd en fijn aanvoelt, nemen we de volgende stap en maken we een afspraakje om ergens wat te gaan drinken of te gaan wandelen. Van daaruit komt, wat er ook moet komen, vanzelf.