Ik hou van een man die ervan overtuigd is dat hij een vrouw in zijn armen heeft. Wie kan er iets doen waardoor een vrouw tevreden is in zijn armen? Leuk om bij te zijn en een ervaren man die weet hoe hij mij moet plezieren en moet likken over mijn hele lichaam.
Lief, discreet, begripvol zijn toch wel de dingen die best wel belangrijk zijn en vertrouwen hoor daar bij. Voel jij je ook af en toe zo eenzaam of zo lekker .... dan kunnen we toch samen hete momenten beleven.
Jij begrijpt mijn verhaal en ziet het wel zitten om lekker samen te genieten. Met alle rust op een fijne plek, ongestoord. Ik vind het fijn als een man een beetje de leiding kan nemen. Leeftijd vind ik niet zo belangrijk, wel dat jij het tussen ons houdt en dat het echt ons geheimpje wordt. Als het klikt en het
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Maakikkans52, 65 jaar · Vlissingen
Zeeuwseboffertje, 69 jaar · Vlissingen
Heb jij ook genoeg tijd over, ben jij van mijn leeftijd of iets jonger en houd jij wel van een iets rijpere vrouw dan hoor ik misschien
Snoepwinkeltje, 67 jaar · Losser
Ik zoek een toffe, lieve man om eens fijn mee te mailen. ik hou vooral van eerlijkheid!
Gezegende, 66 jaar · Almere Haven
Leuke eerlijke man, zijn religie is niet belangrijk. Als u maar geen problemen ermee heeft dat ik zelf wel religieus ben.
Kunstbloem, 68 jaar · Aalst
Je bent een man van mijn leeftijd, je verzorgt jezelf goed en weet van wanten als het gaat om een vrouw verwennen. Je houdt van