Als je lief en romantisch voor me bent, weet ik zeker dat we samen wat plezier zullen gaan hebben. Ik kijk uit naar de dingen die je voor mij kunt doen. Ik weet zeker dat dit echt heel geweldig voor ons gaat zijn.
In de bloei van mijn leven nog en toch weer alleen. Ik zit best goed in mijn vel. Lekker energiek en alles dus ja: wat ik zoek is een leuke man die toch met mij nog de leuke dingen van het leven wil gaan doen..
Positief zijn vind jij ook een goede eigenschap en je laat iedereen in zijn waarde. Kan wel ene hele waslijst opsommen wat ik wil, maar dat heeft mijn inziens geen zin. De match gaat het om en die hoop ik te vinden. Trekt mijn profiel je aan dan hoop ik dat je wil reageren naar mij.
Je hoeft niet de rijkste of mooiste te zijn zolang je maar eerlijk tegenover jezelf en anderen bent en genoegen kunt nemen met een schoonmaakster van vakantiehuisjes die gewoon in een rijtjeshuis woont met een tuintje waar net 2 stoelen in passen, een hortensia en wat perk plantjes.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Dianatje, 61 jaar · Gistel
Volgt
FFnaarLisse, 64 jaar · Lisse
Je bent spontaan gezellig en leuk.
Abagale, 64 jaar · Eeklo
Sowieso moet jij een dikke paal hebben, want wanneer je erin gaat, moet ik kunnen schreeuwen van de pijn die je me geeft. Mijn
MaraHot, 60 jaar · Kortrijk
Wat ik van jou vraag is dat alles discreet is. Je mij wil mee nemen naar een seks wereld die ik niet ken en alles nieuw is. Als er
HoihoimetRita, 61 jaar · Horebeke
Ik ben op zoek naar een leuke man die wellicht ook aanvoelt wat ik meegemaakt hebt. Misschien ben jij gescheiden, alleenstaand
Kermisklant, 61 jaar · Everberg
Lieve en sociale man
Nelly46, 61 jaar · Maasmechelen
Rechttoe rechtaan, dat werkt voor mij niet dus als je van vluggertjes houdt, dan hoef je niet te reageren. Heb je daarentegen