Ik ben hier om bij iemand te zijn die goed en geweldig voor me is. Ik heb veel dingen te bieden aan iemand die geweldig voor me kunnen zijn. Word je enthousiast over de dingen die ik voor je kan doen?
Ik hoop dat je een van de jongens bent die bereid is om bij mij te blijven. Ik ben hier op zoek naar een langdurige relatie en ik weet zeker dat ik mijn best zal doen om de relatie te behouden. Ben je er voor mij? Wat kun je voor mij doen?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Eenzamelor, 61 jaar · Neerglabbeek
Lieve zacht aardige man die graag seks wilt maar met vriendschap, die graag wat leuke dingen met me wilt doen.
HoihoimetRita, 61 jaar · Horebeke
Ik ben op zoek naar een leuke man die wellicht ook aanvoelt wat ik meegemaakt hebt. Misschien ben jij gescheiden, alleenstaand
Tineke53, 64 jaar · Leeuwarden
Een leuke zorgzame lieve man met zijn hart op de goede plek. Eentje die ook bepaalde dingen mist en dat via deze weg wil uitproberen.
Dianatje, 61 jaar · Gistel
Volgt
SexyBeeb, 64 jaar · Breskens
Ben jij te vinden voor sex in de natuur?
Valkje570415, 60 jaar · Valkenburg
Het leven gaat heel snel en de dagen zijn druk en vol. Aan het einde van de dag is het toch fijn om een leuk vooruitzicht te hebben?
Deduvelisoud, 63 jaar · Dalfsen
Wat ik zoek is een lieve man die ook open en eerlijk is want ik mag graag weten wat er in de ander omgaat. Het belangrijkste is
Willeke145, 60 jaar · Bergen op Zoom
Lachebek , humor , maar ben ook serieus op zoek naar een maatje voor de rest van de jaren die ik nog tegoed heb, grt en liefs