Je hoeft niet de rijkste of mooiste te zijn zolang je maar eerlijk tegenover jezelf en anderen bent en genoegen kunt nemen met een schoonmaakster van vakantiehuisjes die gewoon in een rijtjeshuis woont met een tuintje waar net 2 stoelen in passen, een hortensia en wat perk plantjes.
Lieve, gezellige man waar ik fijn mee samen kan zijn. Op de bank samen een wijntje drinken, hapjes erbij en misschien een film kijken of gewoon kletsen. Ik ben niet een erg spannende vrouw misschien maar dat maak ik goed met het feit dat ik veel liefde in me heb, heel zorgzaam ben en lekker kan koken.
Ik wil een leuke vriendschap en wie weet meer, daar zou ik me wel erg goed bij voelen. Doen wat we ook maar leuk vinden zonder verplichtingen. Zullen we het er voor doen?
Als je de meest stoute persoon bent, zou ikhet heel graag willen weten en seks met je hebben! Zul je heel aardig zijn en dit lichaam van mij gaan plezieren?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Dakota, 62 jaar · Gent
gedurfd, experimenteel, houd van seks, respectvol, sociaal en gezellig. goed gevoel voor humor, maar mag best dominant
Beppie, 63 jaar · Oostende
volgt
GerdaZktMan, 60 jaar · Essen
Ik zoek een hele lieve, verzorgde man die mijn wildste fantasieen kan laten uitkomen. Welke dat zijn vertel ik je graag in
Opera, 62 jaar · Assen
Een leuke lieve geile man. Wat denk je! Kunnen wij elkaar gek maken van genot.
Echtgenoten, 60 jaar · Kapelle
iemand die een ervaring rijker is dan mij, niet perse van de swingers is, maar het niet erg vind seks te hebben met een vreemde.
PakzeMaarBeet, 60 jaar · Langezwaag
ik vind het heerlijk om naar het strand te gaan waar ik dan ook dicht bij woon , te wandelen , heerlijk op een terrasje met een
Regina55, 62 jaar · Nes aan de Amstel
Je bent van middelbare leeftijd en zoekt ook een maatje.
Vrouwtjeholle, 61 jaar · Dronten
Ik ben niet op zoek naar de mooiste man van Nederland, ik zoek iemand dat goed bij mij past en het uiterlijk speelt daarom geen