Een man die volwassen genoeg is mij aan te kunnen. Mij naar hogere sferen kan brengen. Ondeugend onze gang kan gaan, maar ook tijd heeft voor een serieus gesprek (erotisch getint)
Ik wil een leuke vriendschap en wie weet meer, daar zou ik me wel erg goed bij voelen. Doen wat we ook maar leuk vinden zonder verplichtingen. Zullen we het er voor doen?
Als je denkt dat ik je een speciaal gevoel kan geven, denk ik dat we de kans krijgen om deze speciaal voor ons te maken. Maak je je nu klaar voor mij? Ik zal je het gevoel geven dat je de juiste beslissing van je leven neemt.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
BijdeKuip, 64 jaar · Rotterdam
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang.
OuweGewoonte, 64 jaar · Diepenheim
One night standers sla mijn profiel maar over. Wij hebben allemaal een verleden met een rugzak. Wat ik wel weet; Het verleden
IngridVisser, 61 jaar · Houten
En genieten doe je nu eenmaal beter met zijn tweeën dan alleen. Dus ben jij die man met een goed levensmotto
Beppie, 63 jaar · Oostende
volgt
RozeDuster, 61 jaar · De Hoef
Geen bezwaar tegen naaktlopen, het liefste ook zelf iemand die dat ook regelmatig doet. Maar als je dat niet wilt is dat geen
MarCLa, 62 jaar · Lauwersoog
Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen
Isa57, 60 jaar · Meeuwen
Man die een onweerstaanbare vrouw zoals ik kan accepteren. Een man die dankbaar kan zijn omdat ik hem alles laat doen wat hij
Henriettamaria, 61 jaar · Zwolle
Je moet eerlijk zijn betrouwbaar gevoel voor humor beetje sportief en spontaan zijn. Samen kunnen wij dan een gezellige