Ik hoop dat je een van de jongens bent die bereid is om bij mij te blijven. Ik ben hier op zoek naar een langdurige relatie en ik weet zeker dat ik mijn best zal doen om de relatie te behouden. Ben je er voor mij? Wat kun je voor mij doen?
Je werkt zelf ook heel erg veel en heb ook weinig tijd om echt actief op zoek te gaan naar vrienden of een leuke relatie. Hetzelfde als ik blijkbaar. En dan zoek je toch wel iets wat het als je eenmaal na een zware dag wel waard maakt. Kortom. IK misschien?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Youdaman, 64 jaar · Borgloon
gezellig dingen willen doen, en vrouw lekker willen laten genieten van veel dingen
Corinne195610, 61 jaar · Elsloo
Ik wil graag iemand die mij veel meer sexueel aandacht kan geven. Hopelijk vind jij dat ook lekker spannend. Ik ben dan echt
Miranan, 62 jaar · Gent
Over jou kan ik kort en krachtig zijn. Ik ben niet zomaar een vrouw die je over de leuning van de bank gooit en flink op los gaat.
Teletubbi570929, 60 jaar · Tessenderlo
lekker op zijn tijd een wijntje willen drinken, houden van spanje, af willen reizen naar leuke plekjes
HotIdee, 64 jaar · Nieuwland
Actief, zelfstandig, leuk, warm, intelligent, eerlijk... Dat zijn een paar kernwoorden die ik wel op prijs zou stellen.
Anvers550622, 62 jaar · Antwerpen
Ge bent niet al te pietluttig in en om het huis er mag dan best wel eens wat rommeltjes liggen. ge vind het van de zotte om alle
Joanie55, 62 jaar · Lucaswolde
Eerlijk gezegd, dit is één van de belangrijkste dingen voor mij. Ik ben de goofiest persoon op deze planeet,
Tresebeest, 60 jaar · Sneek
Je hebt graag wat in je handen en houd van strelen, likken en zoenen.