Ik ben iemand aan het zoeken die daar mee om kan gaan en mijn dominantie wel weet te accepteren. Dus denk je dat je onderdanig genoeg bent? Of misschien wil je juist wel dominant tegen dominant hebben...Ik ben benieuwd.
In de bloei van mijn leven nog en toch weer alleen. Ik zit best goed in mijn vel. Lekker energiek en alles dus ja: wat ik zoek is een leuke man die toch met mij nog de leuke dingen van het leven wil gaan doen..
Positief zijn vind jij ook een goede eigenschap en je laat iedereen in zijn waarde. Kan wel ene hele waslijst opsommen wat ik wil, maar dat heeft mijn inziens geen zin. De match gaat het om en die hoop ik te vinden. Trekt mijn profiel je aan dan hoop ik dat je wil reageren naar mij.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Joycie1954, 63 jaar · Eindhoven
Ik zoek geen vrouw, zelfs niet een die de zelfde hobby heeft als ik.
MOonik, 61 jaar · Brugge
Ik heb gemerkt dat er weinig vrouwen van mijn leeftijd hier zijn aangemeld, dus ik zou verwachten dat er zat mannen zijn die
NieuwsgierigG, 61 jaar · Etten-Leur
Maak mijn leven dubbel zo leuk
Blandjee1955, 62 jaar · Terneuzen
Ben jij een onconventionele aantrekkelijke man met een vrije en jongensachtige geest? Houd je van stoeien en kun je nog dollen?
JantineG, 62 jaar · Antwerpen
Rent er nog een knappe prins rond? Op zoek naar een vrouw zoals mij? Graag alleen serieuze reacties, berichten met foto krijgen
Adele551103, 62 jaar · Assebroek
Kan jij je een beetje vinden in mijn verhaal, kan jij ook wel even iets anders gebruiken en even iets anders dan de omgeving
Trans, 61 jaar · Woudenberg
Ben jij een ruimdenkende vrouw die wel eens wat anders wil.
Lenszz, 62 jaar · Begijnendijk
een echte eerlijke man,dat staat bij mijn boven aan,ook in goede en slechte tijden elkaar steunen. dat vind ik zeer belangrijk.