Lieve, gezellige man waar ik fijn mee samen kan zijn. Op de bank samen een wijntje drinken, hapjes erbij en misschien een film kijken of gewoon kletsen. Ik ben niet een erg spannende vrouw misschien maar dat maak ik goed met het feit dat ik veel liefde in me heb, heel zorgzaam ben en lekker kan koken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
HetZonnetje, 61 jaar · Gent
Ik zal vertellen wat ik niet wil: geen kniezer, geen pessimist of negatief ingesteld persoon die over alles wel iets te klagen
FFnaarLisse, 64 jaar · Lisse
Je bent spontaan gezellig en leuk.
MaraHot, 60 jaar · Kortrijk
Wat ik van jou vraag is dat alles discreet is. Je mij wil mee nemen naar een seks wereld die ik niet ken en alles nieuw is. Als er
Blandjee1955, 62 jaar · Terneuzen
Ben jij een onconventionele aantrekkelijke man met een vrije en jongensachtige geest? Houd je van stoeien en kun je nog dollen?
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.
Lotteweetniet, 61 jaar · Everdingen
Een lieve leuke man
GeelGrietje, 62 jaar · Brugge
Een vrij voelende man en die niet jaloers is.
PakzeMaarBeet, 60 jaar · Langezwaag
ik vind het heerlijk om naar het strand te gaan waar ik dan ook dicht bij woon , te wandelen , heerlijk op een terrasje met een