Op dit moment gaat mijn voorkeur uit om een lekkere sexrelatie op te bouwen en wie weet dat er ook een vriendschap uitgroeit (friends with benefits). Ben niet op zoek naar een perfecte man , maar iemand die perfect bij mij past op een seksuele manier.Dat we elkaar kunnen aanvoelen wat dat betreft en elkaar heerlijk kunnen opwinden en opgeilen!
In ieder geval een veelzijdig persoon die genoeg ervaring heeft op seksgebied en dat dolgraag wil delen met mij. Ik kan mezelf verplaatsen en hoop dat jij dat ook kunt. En misschien vinden we bij elkaar wel wat we niet bij een ander vinden. Verder hoop ik wel dat je serieus ben en dat je ook een beetje discreet
Als je denkt dat ik je een speciaal gevoel kan geven, denk ik dat we de kans krijgen om deze speciaal voor ons te maken. Maak je je nu klaar voor mij? Ik zal je het gevoel geven dat je de juiste beslissing van je leven neemt.