Je moet iemand zijn waarmee ik kan opschieten anders zal het niet echt werken. Ik wil dat je een goed gemanierde gentleman bent en houdt van stijlvolle dingen. Ik weet zeker dat je hier ergens bent, dus ik wacht tot je contact maakt.
Positief zijn vind jij ook een goede eigenschap en je laat iedereen in zijn waarde. Kan wel ene hele waslijst opsommen wat ik wil, maar dat heeft mijn inziens geen zin. De match gaat het om en die hoop ik te vinden. Trekt mijn profiel je aan dan hoop ik dat je wil reageren naar mij.
Je bent de gene waar ik om wil geven. Je weet net als ik wat hard werken is en zit niet de hele dag thuis niets te doen. Je ben spontaan lief en goed verzorgd. Dat zijn toch echt wel de eisen die ik heb.