Ik ben op zoek naar iemand tussen de 26 en ongeveer 45 zich hier in herkent, ook de kleine dingen kan waarderen en stevig in z'n schoenen staat, zichzelf durft te zijn. Iemand die al dingen in 't leven heeft waar hij veel plezier in heeft. Die wat verder kijkt dan de dagelijkse dingen en nog wat wil meemaken. En niet onbelangrijk: ik vind t fijn als een man langer is dan ik.
Ik wil een man die mij in bed weer laat genieten. Simpel, maar dat is het eigenlijk wel zo'n beetje. Leeftijd is totaal onbelangrijk wat mij betreft, wel discretie graag! Dus durf jij met mij dit geile avontuur wel aan? Dan hoop ik snel je reactie te lezen!
In de bloei van mijn leven nog en toch weer alleen. Ik zit best goed in mijn vel. Lekker energiek en alles dus ja: wat ik zoek is een leuke man die toch met mij nog de leuke dingen van het leven wil gaan doen..
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Adele551103, 62 jaar · Assebroek
Kan jij je een beetje vinden in mijn verhaal, kan jij ook wel even iets anders gebruiken en even iets anders dan de omgeving
Mynameisbont, 60 jaar · Arnemuiden
Geile man. Help me de jeuk de baas te worden.
DesireedeV, 63 jaar · Hoensbroek
Ik ben op zoek naar een wat rustige man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Kinderen zijn geen bezwaar maar je moet wel
Danna1957, 60 jaar · Leeuwarden
Ben jij die liefdevolle man?
56enJong, 61 jaar · Venray
Ik zoek een leuke ambitieuze man, knap, gezellig. Ik reageer alleen op mensen met een duidelijk profielfoto, of je moet wel
LoveLouise57, 60 jaar · Kaster
Leeftijd maakt eigenlijk niet zoveel uit. Je bent oud maar kan een beetje modern zijn. Je houdt van seks. Je houdt van missionaris-
Fastfriends, 60 jaar · Kerkrade
Een levensgenieter
Grotelach, 63 jaar · Kapellen
Een leuke charmante man, met een goede achtergrond, dat wil zeggen: U heeft uwe zaken goed op orde, privé zowel zakelijk.