Als je goed wilt zijn voor mij, weet ik zeker dat dit leuk voor ons gaat worden. Ik weet zeker dat we het geweldig kunnen maken als je me je tijd kunt geven. Ben je bereid om dat voor mij te doen? Laten we samen geweldige dingen doen. Ik ben hier voor seks.
Ik zoek gewoon een leuke man waar ik mee kan gaan daten en misschien ontstaat er nog wel iets meer. Ik hou wel van een man waar pit in zit, op de bank zitten doe je maar als je 90 jaar bent, tot die tijd hou je van genieten van het leven. Jij bent eerlijk, oprecht, je zegt wat je denkt en doet wat je zegt. Maar een avond
In de bloei van mijn leven nog en toch weer alleen. Ik zit best goed in mijn vel. Lekker energiek en alles dus ja: wat ik zoek is een leuke man die toch met mij nog de leuke dingen van het leven wil gaan doen..