Zie jij dit wel helemaal zitten? Dan komen we er vast wel uit want ik wil zo graag weer eens weten hoe liefde voelt. Je zou toch zeggen dat iedereen dat moet voelen maar ik voel het echt niet en ik wil heel erg graag weer eens wat liefde geven.
Positief zijn vind jij ook een goede eigenschap en je laat iedereen in zijn waarde. Kan wel ene hele waslijst opsommen wat ik wil, maar dat heeft mijn inziens geen zin. De match gaat het om en die hoop ik te vinden. Trekt mijn profiel je aan dan hoop ik dat je wil reageren naar mij.
Lieve, gezellige man waar ik fijn mee samen kan zijn. Op de bank samen een wijntje drinken, hapjes erbij en misschien een film kijken of gewoon kletsen. Ik ben niet een erg spannende vrouw misschien maar dat maak ik goed met het feit dat ik veel liefde in me heb, heel zorgzaam ben en lekker kan koken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Daphie For You, 61 jaar · Kolderwolde
Ik ben op zoek naar een man die mij echt wilt vasthouden. Iemand die van mij wilt houden en mij wilt beschermen, maar ook dominant
Hanjoan, 63 jaar · Galmaarden
Eerst is op zoek naar een man die zin heeft aan een leuk gesprek en later zien wij dan wel verder.
Dushi1954, 63 jaar · Meeuwen
Leuke man, gek op erotiek, verras me met een leuke mail!
Elize1, 64 jaar · Anna Paulowna
Onderneem jij net als ik graag nieuwe uitdagingen, en jij vind het leuk om met beide handen in het avontuur te stappen voor
Rhondaxx, 61 jaar · Tinallinge
Je bent vrij gemakkelijk in de omgang en je bent iemand die voor zichzelf kan zorgen. Ik denk dat ik op zoek ben naar een onafhankelijke
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer.
Eenzamelor, 61 jaar · Neerglabbeek
Lieve zacht aardige man die graag seks wilt maar met vriendschap, die graag wat leuke dingen met me wilt doen.
Evahaarlem, 62 jaar · Haarlem
Je bent op zoek naar een leuke vrouw. Waar gezelligheid echt boven alles gaat. Ik hou van koken en ook al heb ik wisselende tijden