Ik zou graag een ervaren man willen vinden die een aardige seks-expert is en die mij niet zal beledigen om wat ik doe! Advies is wat ik wil. Ik zou graag goed willen zijn in seks en ik zou willen dat jij mij dat zou leren! Zoals ik al zei sta ik voor veel open, dus ik hoop echt dat je mij een berichtje stuurt! am open to anything so I hope you message me!
Als je denkt dat ik je een speciaal gevoel kan geven, denk ik dat we de kans krijgen om deze speciaal voor ons te maken. Maak je je nu klaar voor mij? Ik zal je het gevoel geven dat je de juiste beslissing van je leven neemt.
In de bloei van mijn leven nog en toch weer alleen. Ik zit best goed in mijn vel. Lekker energiek en alles dus ja: wat ik zoek is een leuke man die toch met mij nog de leuke dingen van het leven wil gaan doen..
Positief zijn vind jij ook een goede eigenschap en je laat iedereen in zijn waarde. Kan wel ene hele waslijst opsommen wat ik wil, maar dat heeft mijn inziens geen zin. De match gaat het om en die hoop ik te vinden. Trekt mijn profiel je aan dan hoop ik dat je wil reageren naar mij.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MarCLa, 62 jaar · Lauwersoog
Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen
Hoogmoed551124, 61 jaar · Zeewolde
Ben je optimistisch, niet gebonden en best vrij in de omgang? Kan je tegen een stootje of ben je ook zo een "lolschopper"
Alleenthuis1953, 64 jaar · Bree
Hou jij van avontuur en reizen en wil jij nog veel meer van de wereld zien. Heb jij al veel mooie landen bezocht of juist nog helemaal
Marie-Lisa, 64 jaar · Heibloem
Een charmante voorbeeldige man die een vrouw het hof weet te maken. Die zijn er toch nog wel?
Zonnebloemie, 62 jaar · Genk
U houdt een beetje van de zelfde dingen als ik, ik verwacht echt niet dat u toneel speelt. Maar enige overeenkomsten zou wel
Laurie55, 62 jaar · Terneuzen
Lekker los en ruimdenkend, flexibele instelling en zin in iets spannends. Vrij in te vullen. Niets moet alles mag. Jij bent
LaBamba, 60 jaar · Luttelgeest
Iemand van rond mijn leeftijd die ook graag samen oud wil worden.
Claar57, 60 jaar · Emmen
Welke leuke, gezellige man maakt mijn leven net weer even een stukje leuker? We hoeven niet direct te gaan samen wonen hihi,