Ik zoek een man die geen problemen heeft met onregelmatige diensten, Ik zoek een verzorgde sportieve man, die houdt van knuffelen en samen koken, lekker wandelen, sporten hardlopen maar ook van dansen, uitgaan en stappen.- Ben jij die man? Wil jij mij dan een berichtje sturen.
Ik zoek gewoon een leuke man waar ik mee kan gaan daten en misschien ontstaat er nog wel iets meer. Ik hou wel van een man waar pit in zit, op de bank zitten doe je maar als je 90 jaar bent, tot die tijd hou je van genieten van het leven. Jij bent eerlijk, oprecht, je zegt wat je denkt en doet wat je zegt. Maar een avond
Ik wil een leuke vriendschap en wie weet meer, daar zou ik me wel erg goed bij voelen. Doen wat we ook maar leuk vinden zonder verplichtingen. Zullen we het er voor doen?