In ieder geval een veelzijdig persoon die genoeg ervaring heeft op seksgebied en dat dolgraag wil delen met mij. Ik kan mezelf verplaatsen en hoop dat jij dat ook kunt. En misschien vinden we bij elkaar wel wat we niet bij een ander vinden. Verder hoop ik wel dat je serieus ben en dat je ook een beetje discreet ermee om gaat.
Als je de meest stoute persoon bent, zou ikhet heel graag willen weten en seks met je hebben! Zul je heel aardig zijn en dit lichaam van mij gaan plezieren?
Je werkt zelf ook heel erg veel en heb ook weinig tijd om echt actief op zoek te gaan naar vrienden of een leuke relatie. Hetzelfde als ik blijkbaar. En dan zoek je toch wel iets wat het als je eenmaal na een zware dag wel waard maakt. Kortom. IK misschien?