ik zoek een man tussen de 25 en 45 jaar. Goed geschapen, stel geen hoge eisen of prioriteiten. Gezond en hygienisch, niet al te behaard. standjes is mogelijk, maar met betrekking tot sm toch van te voor even doornemen wat ik wel en niet doe. Interesse? laat een bericht met foto achter. Profielen zonder foto worden genegeerd!
De tijd van leuke dingen doen is begonnen maar ook jij hebt alles aan de kant geschoven omdat je werken moest. Nu het genieten begint heb je ook teveel tijd en te weinig om je heen. Misschien een mogelijkheid om samen te gaan reizen.
Ik heb geen specifiek ding in gedachten omdat liefde uit alle vormen en maten komt. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou graag nieuwe horizonten met je willen verkennen.