Opzoek naar een man die mij dat kan geven wat ik al zo lang mis. Ben nu al een tijd alleen en sta wel op springen. Ben jij die man waar ik een geile tijd mee kan beleven?
De tijd van leuke dingen doen is begonnen maar ook jij hebt alles aan de kant geschoven omdat je werken moest. Nu het genieten begint heb je ook teveel tijd en te weinig om je heen. Misschien een mogelijkheid om samen te gaan reizen.
Je wil ook weleens gek doen en uit de band springen, iets doen wat niemand van je verwacht en waar niemand ook achter hoeft te komen. Laten we het gewoon doen als het klikt, wat houdt ons tegen? Helemaal niks en niemand. Elkaar opgeilen, voorspel en naspel erbij, likken, zuigen, alles wat erbij hoort!
Simpel gezegd zoek ik gewoon een nieuwe vriend. Een man waar ik lief en leed mee kan delen van samen koken tot samen op de bank een film kijken. Samen voor vreugde zorgen in het restaurant en samen kroelen in bed voor het slapen. Ik zoek dus niet een eenmalig iets maar echt een totaal pakketje in een man.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
ZKTTRIO, 65 jaar · Hoogstade
Zoek een man die wel een trio met twee dames zou willen hebben kus.
MijnGewoontes, 69 jaar · Gulpen
Ik ben geen veeleisende vrouw maar het zou wel fijn zijn mocht een man mee kunnen met zijn tijd. Het klinkt zo cliché
Kember001, 66 jaar · Bogaarden
Een man die ouder is dan ik of jonger zolang je maar met me mee wilt doen en mijn fantasieën wilt vervullen. Een man die
Emsover, 65 jaar · Amersfoort
Je graag fotografeert. Je uit durft te leven
Adrienneke, 65 jaar · Harlingen
Jij begrijpt mijn verhaal en ziet het wel zitten om lekker samen te genieten. Met alle rust op een fijne plek, ongestoord.
Mackenzie-1950, 68 jaar · Wognum
Je moet geloven in wat de Almachtige voor ons heeft gepland. Ik denk dat het mijn lot is om deze website als mijn uitlaatklep
Gerlinda, 66 jaar · Chaam
Kan jij je in bovenstaande vinden? Dan hebben wij een match denk ik.
MatchmetMartine, 66 jaar · Sint-Gillis-Waas
Ik ben op zoek naar een gewone lieve, zachtaardige man die leuke dingen wil doen met mij